Miben hozzam haza?

Figyelt kérdés
Februárban fog megszületni első kicsi kincsem Emília Julianna. Az lenne a kérdés, hogy mivel első baba nem tudom mit adjak rá, amikor haza hozzuk? És a méretet is leírnátok légyszi miből hányasat érdemes venni?

2017. nov. 15. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Hosszú ujjú body, rugi, overall, vastag sapka, kesztyű. Hordozóra pléd. Kocsiban pléd levesz, fűtés kikapcs, ha közel laktok a kórházhoz. Ha nem, akkor fűtés bekapcs, overall levesz. Vegyél 56-os méretet, overallból nagyobbat. Mindkét lányom 49 cm-rel született, egyiken lötyögött az 50-es rugi, a másikra kicsi volt. Pedig 170 grammal volt nehezebb a kicsi. A nagyobb fel évig hordta az 56-os ruháit, a kicsi 1 hónapig. A nagy 4-es pelussal lett szobatiszta majdnem 3 evésen, a kicsi 7essel. Úgyhogy a ruhaméretet majd meglátod. Sok mindent ne vegyél előre.
2017. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Body,rugi,overal és pléd.
2017. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vettem 50-es méretű ruhákat is és szükség is volt rá, egy hónapig hordta, 3100-al született. Szóval én méretben készülnék 50-essel és 56-ossal is. Egyébként meg rövidujjú body, hosszuujjú plüss rugdalózó, overál szerintem egyel nagyobb méretű is lehet márciusban is kellhet még, meg egy takaró. És persze sapka! 36-37es méret szokott kelleni újszülötteknek. Vagy a másik méreezés szerint nekünk az 56-os jó volt.
2017. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. nov. 15. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!