Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Március végére vagyok kiírva!...

Március végére vagyok kiírva! Adjatok tanácsot kérlek, hogy miben hozzam haza a babát a kórházból?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is március végére vagyok kiírva, mivel a hóeséstől, széltől kezdve a 20 fokig bármi előfordulhat olyankor bekészítek egy rövid ujjú bodyt, egy rugit, meg egy szőrös overált, plusz egy kis takarót meg egy sapkát és annyit adok rá ebből, amennyi épp kell, nyilván előtte néhány nappal már látni kb milyen idő lesz, de most még inkább készülök minden esetre.
2016. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nagyobb fiam március közepén született, őt akkor egy hosszú ujjú body+talpas, hosszú ujjú rugi+2 réteg polár takaró+vékony sapkában hoztuk haza.

Kicsit szeles 20 fok volt 2 éve.

Ameddig a kocsiig elmentünk és utána ahogy betettük a lakásba, ez bőven elég volt. A lakásban hűvösebb volt, mint kint.


Készülj mindenféle időre azért, de overál már nem kell majd.

2016. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az még azért messze van. Nem lehet megjósolni,hogy milyen idő lesz. Készíts két fajtát, egy ami hidegebb, egy ami melegebb időre jó, apa meg majd azt visz be, amelyik kell.
2016. febr. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 éve március végén hó volt. 0 és 20 fok között lehet majd a hőmérséklet. Mindenfélére készülj, mást most nem lehet tanácsolni.
2016. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Márciusi a fiam, én kétfélét készítettem be.


Hidegebb napra: egy bundás átmeneti overált, egy vastagabb sapkát


Melegebb napra(végül ez kellett): vékonyabb kezes lábas(plüss jellegű), vékonyabb sapka


+alá egy body, rugi,kocsikabát+raktam be egy takarót és textilpelust is!

2016. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!