Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe hozzam haza a babát?

Mibe hozzam haza a babát?

Figyelt kérdés

december 26 ra vagyok ki írva

szerintetek ez megfelelő lesz hazahozni a babát vagy kéne még valami?

Készítettem elő: Egy hosszú ujjú bady,egy plüss rugi, egy plüss pulcsi,egy kis nadrág, kis zokni,kis kesztyű,plüss sapi,overál és vastag takaró.

szerintetek ez elég lesz vagy kéne még hozzá valami?


2016. nov. 6. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Szeirntem elég lenne egy rövid újju body, plüss rugi, vastag téli overáll, sapi és takaró.
2016. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg várjál ezzel és figyelgesd az omsz-t mert lehet éppen akkor nem lesz olyan hideg. Ki tudja milyen telünk lesz.
2016. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kocsival mentek haza, teljesen felesleges agyonöltöztetni. Nem működik még az ilyen pici babák hőszabályozása rendesen, ergo nemcsak a meghüléstől, hanem a túlmelegedéstől is legalább annyira óvni kell őket, bár ezt az utóbbit valahogy nem veszik túl komolyan, pedig legalább annyira veszélyes, ha nem jobban. Ha kocsival, akkor body, rugdalózó, téli overall, sapka, oszt' jónapot. Ha tömegközlekedtek, akkor valamivel több és réteges,(plusz takaró), de amit írsz, az mindkét verzióval számolva is rengeteg ruha, farkasüvöltő telek meg már nem voltak ezer éve, enyhe minuszban sem kell ennyi.
2016. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Body - igy irjak, ne tedd magad nevetsegesse.


Egyebkent meg lehet plusz 10 fok vagy - 20 is, es nem tudjuk, hogy a Matraban vagy Szegeden laksz.


Nem kell borzasztoan beoltoztetni mert ha tulmelegszik az nagyon veszelyes.

Body, rugdalozo, overall es takaro BOVEN eleg.

2016. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy a 3 as irja a tulmelegedes borzaszto veszelyes, legzesleallast okozhat, ergo eletveszely, csak ezt nem ertik meg sokan es ejjel is agyonoltoztetik.
2016. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Èn téli babához biztos vennék egy hordozóba köthető bundazsákot és az alá csak body + pamut rugi kell, valamint sapka. Nagy mínuszban plusz takaró.
2016. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Az enyém is téli baba lesz, december végén vagy január elején érkezik.

Első baba tehát tapasztalt én se vagyok.


Én arra gondoltam hogy adok rá: body, plüss rugi, pólya, sapka, kesztyű és takaró.

Kocsival leszünk és nincs messze a kórház. A kocsiban meg szerintem nem kell már a takaró rá. Valahogy így.


Szerintetek megfelel?

2016. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
7, és pólyában hogy a rákba kötöd be a hordozóba?
2016. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


belefér

2016. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Polya ? Autosulesbe ? Tudod, hogy nez ki a polya ? Es az autosules ? Elarulom a gyerek ket laba koze kell a biztonsagi ov.
2016. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!