Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Májusi babának milyen ruhákat...

Májusi babának milyen ruhákat szerezzek be?

Figyelt kérdés
Május közepén-végén fog születni a kisfiam, milyen ruhákat, kiegészítőket vegyek neki és melyikbol mennyit?
2018. jan. 3. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Április végi volt a kisifam, hosszú újjú rugit adtam rá alá rövid újjú bodyt, vagy hosszú újjú body és hosszú nadrág, zokni.

Kint ilyen közepes vastagságú kabija volt meg egy nagyon szőrös vastag pulcsija,május közepe- végétől már jöttek a vékony kardigánok/pulcsik.

Júniusba már értelemszerűen rövid újjú body,hosszú naci kb, júliusba meg rövidnadrág,rövid body.. Rugikat ilyenkor már csak alvásra használtuk inkább.

2018. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne. Nekem május eleji lesz a kislányom :)

Eddig nagyon vegyesen olvastam róla.. azt tanácsolták, hogy legyen hosszú rugi/body/naci de legyen rövid is, akár napozó is.

Mert ha belegondolunk, volt már relatíve hideg, de volt már szinte nyári idő is májusban.

2018. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés vegyél mind kettöböl vegyesen tehát hosszu ujjubol is meg rövidböl is .
2018. jan. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, májusinak kell egy pár melegebb ruha, de nyári is. Nekem áprilisi a fiam, pár meleg ruhát használtunk csak, hamar nyár lett :-), amit legtöbbet használtunk, az a rövid ujjú body vékony pamutnacival, illetve kánikulában a napozók. Az elején meg a pamutrugi rövid ujjú bodyval. Hosszú ujjú bodyból elég volt 2-3 db, vékony pulcsiból is 2-3 volt. Meg persze zoknik, pamutsapik. A napkalap is kell, ha hordozol.
2018. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!