Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Februárban születik a babám....

Februárban születik a babám. Milyen ruhákat szerezzek be neki és mennyit?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56-os, 62-es bodykat , és rugdalózókat (én csak a pamutot szeretem) (8-10 váltás, hogy ne kelljen állandóan mosni) kis zoknikat (5-t kb.), harisnyát (3-4) kis talpas nadrágot (3-4), overált (1), bundazsákot (1), ha mentek orvoshoz, vagy valahová akkor kimenős ruhát, ami kantáros naci, hosszú ujjú body és pulóver (1-2 váltás), hálózsák (2).Ennyi jut eszembe hirtelen.
2017. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sapka, kistakaró
2017. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Kimenős ruha? Nagyon röhögök! :)

Nem, nem kell kényelmetlen ruhába öltöztetni az orvosi vizitre (kantáros kényelmetlen egy csecsemőnek).

2017. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Hosszú ujjú body,rugik,hálózsák,zokni,sapi,overal-bundazsak(utóbbi jobb)

Mi nem használtunk 3 hónapig mást,sem kis nadrágot se semmi ilyet.ez volt szerintem számára a legkényelmesebb.

2017. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. szept. 17. 14:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Amiből viszonylag sok kell az a hosszúujjú body és a rövidujju rugdalózó, persze lehet rövidujju body hosszúujjú rugival is. Én nem szeretek kettő hosszujjut ráadni, persze ha hideg van a lakásban akkor muszáj. Tulajdonképpen a nacit, felsőket meg lehet spórolni, mert nem kellenek feltétlenül, a kantáros naci előnye, hogy nem csúszik le, vegyél cérnasapit is, ez bentre kell az első hetekben. Ha kiviszed akkor overall, kabátka, stb. kellenek.
2017. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Ja igen, én rengeteget vásároltam, nem kellett volna, szerintem 6 body és 6 rugi teljesen megfelel egy méretből.
2017. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Az okoskódnak üzenem, hogy én pamut kantáros kimenősbe öltöztettem a babám, és egyáltalán nem volt kényelmetlen neki, nyilván olyat vettem..De te röhögjél csak.
2017. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

8, én meg "üzenem" neked, hogy az én gyerekeimnek minden ruhája "kimenős". Nem vettem külön szép szettet az orvosnak, rondát pedig itthonra, hanem csak egyszerű, szép rugdalózókat, bodykat és abban vittem vizitre vagy vendégségbe.

Egy újszülöttet nem kell kiöltöztetni ahhoz, hogy aranyos legyen.

2017. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Kit érdekel? Miért kell állandóan kötekedni? Én leírtam, amit én jónak tartok, te meg, hogy röhögnöd kell tőle. Hagyjál már engem békén, annyira undorítóak a magyar nők, hánynom kell.
2017. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!