Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki hogy teszi el a kisruhakat?

Ki hogy teszi el a kisruhakat?

Figyelt kérdés
Már van pár doboz ruha,amit eladni nem szeretnék, de itt ennek tartani sem helyhiány miatt. Ki mit ajánl, H padlásra tennem,zacskoa,dobozba lenn érdemes? Nm nem szeretnm ha bajuk lenne .
2018. jan. 22. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom...pár év múlva meg majd előszeded a padlásszagú, állott dohos babaruhát és ráadod egy gyerekre? Vagy milyen céllal szeretnéd rakosgatni?


Egy jobb állapotú tároló vagy garázs nincs? Kamra?

2018. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Vákumzsákban tettem el.
2018. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
légmentesen, több VASTAG kukászsákban lett eltéve a padláson. Kimosod és semmi baja nem lesz. Csak ne legyenek rágcsálók
2018. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Èn is vákum zsákban tettem el! Lehet kapni kis méretet is belőle aki hamar megtelik!
2018. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kukászacskó és pelenkásdoboz, így egymásra lehetett pakolni őket és előszedni méret szerint a következőnek :)
2018. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagy dobozokba tettem el a padlásra és 2,5 év után makulátlan állapotban vettem elő őket. Száraz, szellős padlásunk van. A kölcsön kapott ruhákat is ott őrzöm 9 hónapja és azoknak sincs semmi bajuk.
2018. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a szüleimnél tárolom a régi szobámba. De van amiket kaptam rokonoktól és még nagyok, azok a garázsban vannak kukászsákokban (ők így tárolták).
2018. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy műanyag dobozokban biztos nem lenne semmi bajuk.
2018. jan. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagy átlátszó müanyag dobozba rakom az eladni valo ruhákat és azokat is amiket nem nőtt ki a lányom csak most nincs szezonja .
2018. jan. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mi ruháink a vákumzsákokban, dobozokban bebüdösödtek, besárgultak sajnos.Szellős helyre kell tenni, én azóta nagyméretű papírdobozba rakom, nem zárom le, csak becsukom, pár hetente kiszedem, megszellőztetem őket, így semmi bajuk.Nekünk egy része egy nem használt szobába van a dobozokban, másik része egy textíl anyagú ruhásszekrénybe van rakva, ebben is szellőzik,néha lehúzom a cipzárt hogy jobban érje levegő.

Rengeteg jó minőségű, drága babaholmink, kisgyerekruhánk van, muszály eltenni kistesónak, tesóim gyerekeinek.

2018. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!