Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mekkora méretig vásároltatok...

Mekkora méretig vásároltatok kisruhákat a terhesség alatt? Mennyire vettetek előre ruhákat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ujszulott meretet alig vettem az okos rokonsag tanacsara, aztan 1 hetes se volt a baba, de mehettem vissza vasarolni :D

Sztem vegyel egy par db 0-1 honapos ruhat, aztan 0-3 honaposbol tobbet. A 3-6osakat mar 2 honapos koraban beszereztem, most 4 honapos, 1-2 honapon belul veszek 6-9 honapos ruhakat, bar abbol is van egy par

2016. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
50-56-osból már rengeteg van, szerintem sokkal több, mint amennyi kell majd. 62-esek is vannak, abból még veszek néhányat, de akkor annál nagyobb még ráér, vagy 68-ast is vegyek néhányat? Nekem mindenki azt mondja, hogy inkább nagyobbat vegyek.
2016. jún. 8. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondtak, aztan jol rafaztam :D 52 cmmel szuletett, es magyaraztak, hogy 56-osakat ne vegyek, hanem nagyobbat. Szerintem a 60+osakkal meg raersz
2016. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 36. héten vásároltam 56-os és 62-es méretű ruhákból néhányat. Azért vártam, mert két ismerős is ígért ruhákat, egyéb babafelszerelést, megvártam, hogy azokat odaadják, így csak kiegészítésként kellett néhány dolog.
2016. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 56-os, 62-es és 68-as ruhákból vettem előre 10-10 bodyt és 10-10 rugit. Aztán, mivel refluxos a babám, napi 5-6-szor öltöztetem át, a mosógépet kevés ruhával nem indítom, így vettem mégegyszer ennyit mindenből. A 68-aa méretet azért vettem meg, mert született egy "óriásbaba" az ismerősömnél, aki ezzel a mérettel kezdte, meg úgy voltam vele, hogy lesz elég bajom, ha itt a pici, örülök ha nem kell vásárolni. Most 10 hetes, az 56-osokat kezdi kinőni (néhány jó csak belőle neki), most kezdi hordani a 62-eseket.
2016. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy átlagos babára bőven elég egy időre az 56 és 62-es méret.Én megszívtam a kisfiamnál,mert rögtön a 62-es mérettel indított,amit 2 hónaposan ki is nőtt,Úgyhogy mehettem vásárolni,mert csak pár 68-as méretű rucink volt.
2016. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56-osig, megszívtuk, mert 50-es is kellett volna (3,2-vel született), így szülés után a férjem elsétált a boltba:)
2016. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56-62-esekből táraztam be, mindenki azt mondta nem kell 50-es, kellett volna és 56-ost is 3 hónapig hordott a lányom. De babafüggő, nem mindegy mekkora mérettel születik és milyen ütemben hízik. 68-asból szerintem nem érdemes betárazni, max bodykat.
2016. jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!