Gyerekruha kérdés?

Figyelt kérdés
0-2 év között mi értelme van a rövidujjú pólóknak? Body-t mindenképp adni kell rájuk, de akkor ha arra még adunk egy pólót is akkor az már sok nyáron nem? Vagy akkor csak pólót kell adni body nélkül nyáron? De akkor kint lesz a dereka, az nem baj? (Bocs, első baba..:D )
2018. márc. 13. 10:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10-es, nem nehéz, de ha pont a legvékonyabbakra való hm-es bodykat használtad, nem meglepő. Az f&f-nek például jóval nagyobb a combkivágása.
2018. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
2016 szeptemberi a kislányom. Ősszel-télen a sima fehér hosszú ujjú bodyra adtam rövidujjast, hosszúujjast. Nyáron a 35-40fokban kisnaci + póló kombó. 40fokban nem baj, ha kinn a dereka...
2018. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Az en masfel evesem ma is rovidujjuban van, rovidujju bodyval. Huvosebb idoben kapja igy, puloverrel. Ha egy fokkal jobb az ido, es nem kell pulover a kabat ala, akkor kap bodyt hosszuujjuval. Es en a tavaszi idoben, amikor mi poloban vagyunk kint, akkoris adok ra bodyt a rovidujjuval, amikor meg nincs eleg meleg ahhoz, hogy kilegyena dereka. En a hosszuujju bodyval nem vagyok kibekulve.
2018. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Másfél éves és még bodyzunk. Ameddig lehet azt adom rá annál jobb nincs. Én terhesen ne tudd meg hány cuki is pólót megvettem h jaj milyen jól fog állni majd a csöppségnek, hát gondolhatod mennyiszer volt rajta.
2018. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11-es igen de 92-ig van f&f. Már 98-as kellene.
2018. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%
1 éves korig adtam lányomra bady utána inkább polot nadrágal ő májusi ,nem fázott ,és nyáron nem lesz baja ha kint van dereka.
2018. márc. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
32 fokban oké, hogy nem baj, de akkor csak nyáron lehet rajta póló, mert tavasszal, vagy ősszel baj ha kilóg a dereka, body-rövidujjú póló az kevés ősszel/tavasszal, ha meg adok rá egy pulcsit is akkor az meg már sok..Szóval szerintem teljesen fölsöslegesek a pólók..pedig olyan cukikat kaptam :)
2018. márc. 14. 07:36
 18/18 anonim ***** válasza:
Pólót és hosszú ujjú pólót én télen is adok rá. Hosszú ujjú póló alá trikós bodyt adok. Sima póló alá hosszú ujjú pólót. Nyáron persze nem fogok alá adni semmit.
2018. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!