Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan bundazsákot vettem a...

Olyan bundazsákot vettem a babámnak, ami a babakocsiba tehető. Ha így megyünk sétálni, mit adjak még rá? Azt gondolom hogy még egy bundazsák már sok lenne. Nadrág, harisnya, kombidressz, vékony pulóver elég alá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Valóban sok lenne még egy bundazsák, főleg , hogy még kint sincs annyira hideg. Ahogy írtad az bőven elég alá. Mi sem szoktunk két téli kabátot húzni. Jó sétát!
2009. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Én úgy szoktam hogy a benti öltözékére még adok egy vékonyabb őszi kabátot és úgy bele a bundazsákba. Én azért csinálom igy, mert a felső teste meg a karja kicsit kinn van a zsákból és félek hogy igy megfázik. Ja és a mózesnak van ilyen rápatentolható fedőrésze azt is ráteszem.

2009. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!