Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 20 fok körüli időben hogy...

20 fok körüli időben hogy öltöztetitek fel pár hetes babátokat ha kimentek?

Figyelt kérdés
Ha a szél is fúj egy kicsit, akkor adtok rá még valami plusz réteget? Ja és mielőtt azt írnátok hogy még nem lehet kivinni, az orvos engedélyezte. :)

2018. ápr. 5. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

20 fokban a szél miatt nem plusz réteg kell, hanem vmi szélfogó, letakarni a babakocsit, hogy ne fújjon be.

Tehát én simán felöltöztetném: Body, rugi (vagy harisnya, hosszúujjú póló), kiskabát/pulcsi, nadrág, pamutsapka, így bele a babakocsiba. alá/rá takaró és arra rá a lábzsák, plusz még pelust rácsipeszelni a szél ellen.

2018. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Mihez képest plusz réteget?

Nyilván nem úgy viszem (vittem) ki, mint ahogy bent van, mert én se úgy megyek ki, megfagynék leggings-pólóban. Egy polár overált kapott ilyen időben a body, pamut rugi fölé és vittem takarókat (vékonyat, vastagot), ha lehűlne.

2018. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Egy napos babat is ki lehet vinni, ehhez nem kell senki engedelye.

Egy napos babamat Angliaban hoztam haza es utana naponta mentunk vissza a korhazba meresre, itt nyaron 15-18 fok van es minden nap szel. Body, rugdalozo, es takaro volt rajta. Ha szeles akkor textilpelenkaval letakarni a hordozot / babakocsit.

2018. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Zokni, nadrág, hosszú ujjú kabát, széldzseki, kocsicipő, cérnasapi, plusz a nyálkendő ilyenkor sál funkciót is betölt. 😊 Ha vékony nadrágban van, akkor rádobok egy pokrócot a lábára, ha vastagabb, akkor nem
2018. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
A magyar nők jellemzően túlöltöztetik a gyerekeiket babakortól egészen iskoláskorig :)
2018. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
3 napos volt a második gyerekem, mikor kimentünk játszózni a nagyobb miatt. Pont 20 fok volt, mint bent, bodyban és plüssrugiban volt egy cérnasapival. Vittünk még egy vékony takarót, de nem használtuk. Otthon 20 fokban miben van? Rengeteg ruhát soroltak itt fel, szerintem ez veszélyes és kínzás a gyereknek.
2018. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!