Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Van, aki össze mossa a saját...

Van, aki össze mossa a saját ruháját a csecsemőjével? Vagy teljesen külön mossátok? Hogy tartjátok helyesnek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 01:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

Külön mosom a két gyerek ruháit, dea kisebbik ruháit kb 3 éves korától mosom csak együtt a nagyobbikéval, előtte vagy csak az ő ruhái voltak, vagy csak a nagyobbik ruhái, vagy csak a miénk a mosógépben (két év van közöttük).

Szerintem nem egészséges egy csecsemő ruháit együtt mosni a felnőttek ruháival: más mosóprogramot is igényelnek egy csecsemő cuccai, mint mondjuk a férjem ingei vagy a felnőttek fehérneműi.

2018. ápr. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
A legnagyobb gyerek ruháit egy ideig külön mostam, a másik két gyerek ruháit csak az első néhány hétben. Utána együtt mostam a ruháinkat, de sensitive mosószerrel.
2018. ápr. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Miért kell lepontozni? :o

Én kezdetek óta együtt mosom a ruháink.nekem így jó!

2018. ápr. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Én együtt mosom, vegyszermentes mososzerrel.
2018. ápr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

az első kb fél évben külön mostam, de amikor lekerült a gyerek a földre, kúszni-mászni, onnantól ömlesztve.

Mondjuk én a fehéret sem válogatom külön, csak annyit, hogy külön a munkás ruha (festő) és külön a hétköznapi normál ruha.

2018. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
4 hónapos, még nem gondolkoztam el rajta, hogy egyben kéne mosni.
2018. ápr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb.6 hónapos korukig mostam külön. Ha valami foltos azt úgyis beáztatom előtte,nem kell tovább vagy magasabb hőfokon mosni. Nálunk nincsenek nagyon koszos dolgozós ruhák,a férjem laborban én pedig irodában dolgoztam.
2018. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
Én a gyerek ruháit az enyémekkel mosom együtt, kivéve a fehérnemű, azokat apának a munkásruháival mosom külön
2018. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Együtt mosom a sajáttal de én a munkás ruhát, színeset, fehéreket külön mosom.
2018. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

Az elso 1-2 honapban mostam kulon a gyerekek ruhait.

Feleslegesnek tartom ezt az evekig kulon mosom dolgot.minek?a lakasban sem szeparalod el a gyereket egy steril szobaba...utcara,boltba,bolcsibe,oviba is jarnak.

A kanalukat,tanyerjukat is kulon mosogatjatok,masik szivaccsal?vagy gepben kulon programon?

Ez mar a tulfeltes kategoria.

Ettol fuggetlen csinaljatok,a ti dolgotok.csak nem ertem...

2018. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!