Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyi idős korig ajánlott...

Mennyi idős korig ajánlott olyan szandál, ami jól tartja a gyerek sarkát?

Figyelt kérdés
A Renos kérdés is az enyém, szétnéztem azóta, hogy a valamire való márkák szandálja még tartja a gyerek sarkát, nem "lyukas". Szempont ez még 2,5 évesnél?
2018. máj. 12. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát figyelj, ha ortopédust kérdezel, akkor kamaszkor végéig olyan kéne, amíg a csontok fejlődnek. Én ovi végéig veszek drága cipőt.
2018. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Én most vettem a lányomnak egy kínai üzletben akciósan 2500ért,ilyen szandált,nagyon jó és nagyon szereti.Eddig én is vettem a dd stepet de nem látom sok értelmét,az sem tartósabb és irreálisan magas az ára.Amúgy 7 éves.Szerintem egy 2,5 évesnek még sokáig bokafogós cipője legyen.
2018. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Reno szandál is 10-12 ezer ahogy néztem, szóval nem az ára miatt. Csak közel lenne, nyilván nem gond eljutni a városig se csak a séta távolság szimpatikusabb, de olyat nem veszek emiatt, ami nem egészséges a lábának.
2018. máj. 12. 09:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a renos, de szamosból is van hátul lyukas, mégis fogja a bokát rendesen. Kialakítástól függ.
2018. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Hát minimum iskolás korig ajánlott. Csak az a baj, hogy a minőségi szandálokat ( superfit, primigi, pablovsky) csak kis méretig, max 30asig gyártják bokatartó fazonban.

Én nagyon szerettem volna sokáig ilyet adni a fiamra, de sajnos kb 4 éves kora óta nem tudok emiatt.

2018. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! Még az eszembejutott, hogy Brendon is közel van, ott meg tudom, hogy superfit és richter cipők is vannak, inkább elmegyünk arra. 27-es a lába amúgy.
2018. máj. 12. 10:44
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Interneten is körülnézhetsz, pl. a tancsicscipo.hu oldalon. 27-es méretben még simán vannak bokatartós fazonok, de te azt kérdezed, hogy ami tartja a gyerek sarkát, a szandálcipők között van olyan, nekünk pl. Richterben van olyan, ami szandálcipő és sarka van. Egy ovisnak, de még egy kisiskolásnak is hasznos, mert az orra zárt, tehát nyugodtan tud benne játszani és például fiúnál jobban is néz ki a lábon, mint egy szandál.
2018. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Hát brendonba nem tudom mekkora méretig vannak cipők.
2018. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

1) nem tudom ki volt itt lepontozni és miért ahogy ezt se, kinek bántotta az előző hsz-om a szemét, a városi kérdést azért tettem fel, mert elég rossz felénk a választék, a DD Step-en kívül más gyerekcipőboltban nem voltam még és az internet se segített rajtam sokat.

(És én mindenkinek zöld kezet adtam)


2) voltunk a Brendonban, Richter szandiból 26-os tökéletes a gyerek lábára, tapasztalom, hogy tényleg eltérőek a mérések de mindegy, megvettük, az a lényeg.

2018. máj. 12. 20:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, a richter szandnak olyan a kialakítása, hogy inkább egy számmal nagyobbnak felel meg. Tovább lehet használni, mint a többi szandált, mert csak az orra része hosszabb felül, tehát még nőhet egy számot benne a láb. Én is ezért szeretem.
2018. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!