Ujszulottre milyen ruhat adtok altalaban?

Figyelt kérdés

Mi a kulonbseg azok kozott a kezeslabasok kozott, amit pizsamakent arulnak, illetve a rugdalozo nevuek kozott ugy altalanossagban?


A H&M oldalan lattam, hogy a pamut anyagu “rugdalozok” tobbsege pizsamakent szerepel, de en eddig ugy gondoltam, hogy a nap nagy reszeben azt adnam a pici babara, mert az tunik kenyelmesnek.

Nyilvan veszek/vettem mar nehany kimenoset is, nadrag-felso szettet es “menobb” kinezetu rugdalozot arra az esetre, ha pl fotozzuk, vagy viszem ellenorzesre, stb.

De ami rugdalozokent szerepel pl a H&M-nel, az nem nez ki valami kenyelmesnek, a legtobbje vastagabb anyagu, nem annyira puha, mint a vekonyabb pamut, kapucni van rajta es/vagy vegig cipzaros. Egy pici babanak napkozbeni fekveshez/alvashoz kenyelmes a vastag anyagu kapucnis ruha egyaltalan?


Szoval ti miben tartjatok a nap nagy reszeben a babatokat?

Csak ejjel, furdes utan kerul rajuk a pizsama neven futo rugdalozo es napkozben normal ruhaban van, mint mondjuk az egy-ket evesek?


Ehhez hasonlo anyagut/szabasut en pl mar kimenos rugdalozonak is batran raadnek, de megis pizsamanak hivjak meg ezt is: [link]


2018. júl. 28. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én body és lábfejes pamutnaci kombót adtam a fiamra. Persze volt hogy pamut rugdalózót, de az esetek többségében a body nacival volt a “kényelmes”
2018. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kényelmes a kapucnis. Ahogy össze-vissza forgatja a fejét, csak idegesíteni fogja.


Tök sima rugdalózó volt rajta 1 éves koráig, hűvös időben éjszaka is abban van. 1 év után kezdtem nappalra zoknis-nadrágos kombinációt adni rá. Babát kisgyerek ruhába öltöztetni tök felesleges.

2018. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Miután leesett a koldokcsonk Body nadrag kombinációban volt főleg. Volt pár rugdalozoja, otthonra volt, hogy raadtam, de ritkán, mert nekem nem annyira tetszettek.


Most 9 hónapos, 2-3 hónapja rugdalozot csak éjszakára kap pizsinek.


Sose néztem mit milyen néven árulnak, a funkciót néztem, amit linkeltel simán raadhato napközben is, elmenni is.


Ami volt rugdalozonk, az elsősorban next márkájú volt,

2018. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanaz a rugi és a pizsi, ameddig nem tudott felállni, csak mászott, vagy feküdt addig mindig rugiban volt, az állásban már zavarta a rugi, most már, hogy tud járni pizsamának használjuk a rugikat és body, vagy póló-nadrágban van.
2018. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nappal rugi, este hálózsák, amíg nem állt fel. Utána éjszakára pizsit kapott.
2018. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én vettem napközbenre pizsinek nevezett rucit..ugyanaz tulajdonképpen.

Az én szempontjaim: anyaga,alul patentos legyen,ne legyen kapucni,gallér, kényelmes legyen

2018. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt adj ra amit akarsz. Fura, nekem eszembe nem jutott ezt a neten megszavaztatni. Es ha az van rairva, hogy pizsama? Kit izgat?

En ugy voltam vele, hogy - habar vettem - kisnadrahot , inget, de egy babat babasan fogok oltoztetni, mert tipegot 1 evig hordhat, nadragot meg az elkovetkezendo 80 evben!

Ugyhogy en kis tipegoket adtam ra, de sosem zavart , hogy pizsamakent aruljak.

3 eves mar, de a mai napig odaig vagyok ha a kis egybereszes kantarosaban van ( habar a szobatisztasagkor mar nem elonyos )

2018. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Utolso: nem szavaztatok meg semmit, nem azt kerdeztem, hogy mit adjak szerintetek a gyerekre, hanem azt, hogy mas mit ad. Erdekel, jogy mi a “trend”.

De kedves vagy, hogy annak ellenere irtal, hogy nem erted mit kerdeztem, koszonom! :)


Kozben neztem a neztem a next-et is, talan mintha a labfejesek futnanak sleepsuit neven, gondolom ebbol lett pizsama, ami lbfej nelkul van, az mar nem sleepsuit, hanem romper, all-in-one, stb.

Szoval talan az a bizonyos labfej lehet a kulonbseg...

2018. júl. 28. 13:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Body+labfejes rugi vagy body+talpas nadrag

Body+zokni+nadrag(aminek nagyon kényelmes anyag van a pocakjánal)


Ilyenre gondoltam:

[link]

2018. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A body+pamutnadrag verziot tobben irtatok, szimpatikus is, de gondolom ez telen keves, ugye?

November elso feleben szulok, ha minden jol megy.

Mi 20 fokon tartjuk a foldszintet es 19 fokon az emeletet, ahol a haloszobak vannak. Ha epp nem csinalok semmit, akkor igenylem en is magamon a 2. reteg vekony pulcsit a polo/triko fele. Gondolom a babara is kelleni fog, nem lenne eleg a nadrag bodyval szerintem.

Ilyen fekvo piciken nem kell allandoan igazgatni a felsot, huzogatni vissza a hasukra, derekukra?


Tenyleg amiatt kerdezem, mert szeretnem tudni, hogy a gyakorlatban mi a jo es a praktikus, tapasztalatok alapjan. Ha nem muszaj, akkor nem szaporitanam a hulladekot a foldon jobban, mint feltetlenul szulseges...

2018. júl. 28. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!