Ujszulottre milyen ruhat adtok altalaban?

Figyelt kérdés

Mi a kulonbseg azok kozott a kezeslabasok kozott, amit pizsamakent arulnak, illetve a rugdalozo nevuek kozott ugy altalanossagban?


A H&M oldalan lattam, hogy a pamut anyagu “rugdalozok” tobbsege pizsamakent szerepel, de en eddig ugy gondoltam, hogy a nap nagy reszeben azt adnam a pici babara, mert az tunik kenyelmesnek.

Nyilvan veszek/vettem mar nehany kimenoset is, nadrag-felso szettet es “menobb” kinezetu rugdalozot arra az esetre, ha pl fotozzuk, vagy viszem ellenorzesre, stb.

De ami rugdalozokent szerepel pl a H&M-nel, az nem nez ki valami kenyelmesnek, a legtobbje vastagabb anyagu, nem annyira puha, mint a vekonyabb pamut, kapucni van rajta es/vagy vegig cipzaros. Egy pici babanak napkozbeni fekveshez/alvashoz kenyelmes a vastag anyagu kapucnis ruha egyaltalan?


Szoval ti miben tartjatok a nap nagy reszeben a babatokat?

Csak ejjel, furdes utan kerul rajuk a pizsama neven futo rugdalozo es napkozben normal ruhaban van, mint mondjuk az egy-ket evesek?


Ehhez hasonlo anyagut/szabasut en pl mar kimenos rugdalozonak is batran raadnek, de megis pizsamanak hivjak meg ezt is: [link]


2018. júl. 28. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem kezdtek el kúszni-mászni, addig rugit adtam rájuk, hőmérséklettől függő vastagságban. Szóval nonstop pizsiben voltak. A kapucnistól mindig féltem, míg feküdt. Mikor kúszni kezdtek napplra már praktikusabb volt a nadrág-body kombó.
2018. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

20 fokban kevés csak a nadrag bodyval. Felső külön tenyleg nem annyira praktikus. Sztem body+rugi+vekony takaró elfér amíg nagyon pici.


De majd meglatod. Vannak a vastagabb rugik, lehet az lesz jó bodyval. Mi is kaptunk, nalunk nem valt be, mert decemberi es kintre hideg, bentre meleg(melegebb volt nalunk, nem lehetett szabalyozni).


Erre gondolok:

[link]

2018. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Link nem jó, erre gondoltam:

[link]

2018. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Novemberben fogok szülni. Én rugdalózókat ( amiket sokan pizsinek hívnak) vettem neki. Van pár body és naci kombó is, de mind hosszú ujjú. Amit veszek még, meleg, bundás overált a sétákhoz.
2018. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!