Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1hetes babám hogyan öltöztesse...

1hetes babám hogyan öltöztessem bent? Eddig rövid újjú bodyban és rugiban volt, alvásnál vékony takaró. Jó így vagy ez sok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Hány fok van nálatok? Nekünk most 4 hetes a kislányunk, a gyerekorvos azt mondta 1 hetesen, elég egy rövid ujjú body egy zokni és egy textilpelussal betakarni, be is taknyosodott a babank. 😞
2018. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit az egyes leírt, nálunk úgy volt és nem taknyosodott be a babánk. Sőt, volt, hogy olyan meleg volt, hogy csak egy trikó volt rajta és pelenka nem, vagy valamilyen textil pelenka köré kötve (mint régen), hogy ne fülledjen be a feneke. Muszáj volt, az egész gyerek ragadt az izzadságtól.
2018. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Első , ugye tudod ahhoz , hogy náthás az ég adta világon semmi köze ahhoz hogy mit vett fel? Ne legyetek már ennyire tudatlanok, 21. szazad van!


Kerdezo, a tulmelegedes megolheti. Ezert tilos tuloltoztetni. Hany fok van a lakasban ?

2018. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most sok a body, rugi, plusz takaró, nagyon meleg van, body plusz rugi bőven elegendő, vagy body plusz nyári, vékony, ujjatlan hálózsák, egyébként a tarkóját fogdosd meg, ha meleg, izzadt akkor melege van, ha fázik, akkor meg úgyis bőgni fog, azt észreveszed, a lányom már nagyobb, 1 éves, de csak egy ujjatlan pólóban alszik mostanában, melege van.
2018. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
27 fok van általában.
2018. aug. 17. 12:15
 6/13 A kérdező kommentje:
Most éppen szopiztatom,27fok van,body+rugi.Tarkójánál se nem hideg,se nem meleg,normálisnak tűnik.
2018. aug. 17. 12:20
 7/13 anonim ***** válasza:

A 40 lassan otven fokos sivatagri idojarasban remelem nem takarod be?

Ugye tudod hogy ha tulmelegszik mi a kovetkezmenye?

2018. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Sok! Én 28 foknál már mindent leveszek róla, csak a pelus marad. Este 26-27 fok van, bodyban alszik és betakarom egy vastagabb textilpelussal.
2018. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
body+rugi 27 fokban? Jézus!
2018. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az tényleg sok szerintem is neki!

Pedig én mindig azt gondolom,hogy fázik a gyerek!😂

2 hónapos babám ujjatlan bodyban alszik,vastagabb pelussal betakarva!

2018. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!