A Lidlben kapható gyerek overálok? Ki vett már - azt hiszem - Lupilu overált?

Figyelt kérdés

Mikor szoktak a boltokba kerülni? Vastag téli overálok szoktak lenni? Az 5 éves fiamnak találnék 110-es méretben, vagy csak kisebbek vannak?

A dilemmám: az egyik FB-s csoportban lecsaphatnák egy szép fiú overálra 6700 ft-ért. De eszembe jutott, hogy a Lidlben láttam régebben overálokat barátibb áron, de még sosem vettem, nem tudom, megéri-e megvárnom az őszi időszakot, vagy vegyem meg ennyi pénzért az overált? Mit tanácsoltok? Köszönöm.


2018. aug. 19. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Lidl nagyon jó minőségűek vannak megéri ott venni várd meg ezt.vagy a dechatlonban
2018. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit ott vettem kettőt is, elég hosszú és szűk volt a lábrész.

A vastagabbnál a bélés mindig összegyűrődött, igaz amiről beszélek jóval kisebb méret volt.

2018. aug. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Várd meg nyugodtan lidlbe olcsóbban kapsz majd.116 méterig szokott lenni.
2018. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vettem tavaly, nem emlékszem pontosan de talán októberben volt. Semmi gond nem volt vele. Vízálló is, olcsó is, sose fázott benne bár elég vékonynak tűnt szóval féltem tőle.
2018. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5évesre valók jó minőségűek, vettem már kabátot és nadrágot vagyis két részes overált. A kabát vélonynak tűnt, de a fiam nem panaszkodott hogy fázna, de két kabátja szokott lenni télen az általában f&f az is jó volt.

Majd talán októberben lesznek most augusztusban még tuti nem kapsz a lidlbe bár már jönnek az őszi cuccok.

2018. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5 évesre valót úgy értem hogy a baba overállal én sem voltam megelégedve ahogy előttem írta valaki ugyanazokk voltak a problémáim vele, de a kisgyerek méretűek már jók voltak.
2018. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!