Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Én úgytudom 20-22fokig lehet...

Én úgytudom 20-22fokig lehet az újszülött szoba hőmérséklete/? /

Figyelt kérdés
Hosszu újju rugdakózó alá,rövid,vagy hosszú bodyt adjak nappal és éjszaka?

#őltöztetés
2018. aug. 25. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most eleve nem tudsz 20 fokot csinálni, lányom nyáron született rövidujju body-t adtam rá és nyári, vékony pamut hálózsákot, de akkor nagyon meleg volt.
2018. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Plusz egy réteg kell rá, mint ami rajtad. Én hosszú rugi alá csak rövid body-t adtam, éjszaka is.
2018. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rövid bodyt hosszu újju bady alá ha október lesz? Elég az?
2018. aug. 25. 20:53
 4/5 babyboom567 ***** válasza:
59%
Hülyeség a plusz egy réteg.Az én gyerekem decemberi, pár naposan 1 szál rugdalózóban volt egész télen,sőt csak egy szobát fűtöttünk,mert januárban karbantartás volt a házban 1 napig nem volt fűtés és a gyerekem akkor aludt egyhuzamban 5 órát(én már majd megfagytam) és az orra sem szörtyögött(a fűtött száraz levegőtől szörtyögött mindig szegény hiába párásítottam).Kintre télen úgy vittem, hogy pelus vékonyrugi,plüssrugi sapka sál overál,pléd.Nyáron pelusban van.Sosem aludt hálózsákban.Sőt én terveztem hogy pólyázom, de annyira nem bírta a meleget,hogy ez elmaradt.
2018. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú rugi alá rövid ujjú bady, rövid ujjú rugi alá hosszú ujjú bady ez a leg komfortossab öltöztetés nem fog fázni illetve melege se lesz de persze függ a hőmérséklettől illetve a szoba hő háztartásátol hogy mennyire hül ki érdemes estére évszaknak megfelelő hálozsákot venni.
2018. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!