Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nektek nincs problémátok a...

Nektek nincs problémátok a hosszú ujjú pólók/ruhák ujjhosszával?

Figyelt kérdés
6 éves lányomra nem tudok vásárolni. Minden felsőnek hosszú az ujja. Én nem látom, hogy aránytalanul rövid lenne a karja.
2018. szept. 1. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak inkább rövid mind, ha nagyobbat veszek neki, akkor meg idiótán néz ki, lóg rajta. Ugyan ez van a nadrágokkal is. Neki egyébként hosszú végtagjai vannak, szintén 6 éves.
2018. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomra is hosszú minden, hajtogatunk, ez van. 😊
2018. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De, van. :) Akkor lesz jó rá ujjban, amikor már növi ki hosszban.
2018. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Azt le tudod vágni ès kész.


(Az én lányomnak zoknin kívül minden mást nehéz találni :/ 5 éves, 1,5-2 éveseknek való bugyit hord, nadrág hosszban 110-es pont jó, de derékban a 86-os. A felsők szélesek rá... már most minden bajom van hogy mindjárt mehetünk új nadrágokat venni, mert hosszan már mindegyik kicsi)

2018. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mert nem csinálok belőle problémát .ha picit hosszabb az úja inkább felhajtom.
2018. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azokkal pont nem. De nadrággal igen. 104-es kell neki hosszra de hiába az állítható derék, akkor is esik le róla. Nyárra 98-as rövidnadrágjai voltak, de hosszú nadrágnál már tényleg kicsi, tavasszal még elment. 3 éves.
2018. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!