Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A baba ruhákat elég előlről-ha...

A baba ruhákat elég előlről-hatulról gőzzel vasalni, nem kell ugye kifordítva is?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem vasalod ki, akkor sem történik semmi.
2018. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Sosem vasaltam babaruhát,de ha te ennyire unatkozol...
2018. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Négy gyerekem van, sosem vasaltam babaruhát, kivéve az első gyerek születése előtt az első garnitúrát.

Nem szükséges fertőtleníteni, a baba nem steril.

De ha szeretsz vasalni, nyugodtan vasald, szebb a vasalt ruha, az tény.

(Bár amióta szárítógépem van, vasalás nélkül is szép minden)

2018. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Elöl-hátul vasaltam, kifordítva csak azt, ahol elöl olyan minta volt, amire nem lehetett rànyomni a vasalót. A plüssöket nem vasaltam, nyilvàn :)

De én magunknak is vasalok mindent. Szebb, jobban szeretem, szeretek vasalni is.

2018. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Minek kell kigozolni ?

15 eve nincs vasalom, koszonik egeszsegesek a gyerekeim.

2018. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az a furcsa, ha valaki a színén vasal...
2018. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Kívül sem kell. Teljesen felesleges.
2018. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
:))))) ez aranyos, vedd egy kicsit (sokkal) lazábban a baba-dolgot.
2018. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha szeretnéd vasalni, akkor kifordítva vasald, mert az a fontos, hogy ami a bőréhez ér, az legyen fertőtlenítve. Nem azért kell vasalni, hogy szép és sima legyen ;)
2018. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig vasalgattam kifordítva a fiam ruháit, de minek!? :D En pont gyűlölök vasalni, ahogy porszívózni is, de azt azért még kb hetente szoktam :) Jelentem még él a gyerek, kutya baja. A felmosást se viszem túlzásba...az első homokozós élmény helyretett bennem dolgokat az addigi tisztaságmániámmal kapcsolatban. Inkább aludj vagy kapcsolódj ki vasalás helyett, mert azzal magadnak és ezáltal a babának is csak jobbat teszel. Ha a vasalás szórakoztat akkor nyert ügyed van ;)
2018. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!