Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Pelikán baba boltból rendelt...

Pelikán baba boltból rendelt már valaki?

Figyelt kérdés
Nézegettem az oldalukat elég jó árban találtam pár dolgot viszont nem tudom hogy ezek használtak e vagy újjak mikor a ruhák mappát nézegettem olyan képeket láttam mintha azok használtak lettek volna.

#online baba boltba
2018. aug. 13. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A jó Isten őrizzen meg attól, hogy bármit rendelj onnan. Legrosszabb bababolt, sokan megjárták már vele.
2018. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :) igazábol én még nem is hallottam róla csak ma bukkantam tá neten azért kérdeztem meg hogy mi a vélemény róla de akkor ezekszerint nem túl jó...esetleg más online baba boltot tudtok ajánlani ami megbízható és új dolgokat árulnak?
2018. aug. 13. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a berrybabyt meg brendont ismerem, onnan szoktam rendelni, azok nagyon korrektek.
2018. aug. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dió válasza:

Sziasztok. Kérdeztem valamit a pelikán bababolttól.(Mivel csak e-mailen keresztül lehet velük kommunikálni.)

Minden további nélkül bemásolom a válaszukat.


"Üdvözlöm!


Nem, értem a kérdését magyarúl fogalmazzon..


Szép napot kivánunk!"

2021. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok.Nagyon,jó árban vannak ők,egyetlen bababolt aki szuper babakocsit és más baba dolgokat árul.

Üdvözlettel:Pelikán

2021. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok! Egy véleményt bemásolok!Pelikán bababolt Webáruház Nagyker!



1 vélemény

4 hete

Most vettünk egy Thomas Hiker babakocsit itt ebben a babaáruházban,és árban is nagyon elfogadható volt,és az eladók nagyon segítőkészek voltak velünk,mert ők voltak az egyetlen baba bolt akik megértették,hogy mi ezt a babakocsit szeretnénk megvásárolni,más baba boltok ezt nem értették meg és azt mondták hogy ez a fajta nem beszerezhető,itt viszont,nagyon megértőek voltak,és mindent megtettek,hogy miénk legyen ez a baba kocsi,és a járvány miatt mivel lengyelből hozzák nehézkes volt ,de ők ezt is megoldották nekünk,folyamatosan tartották velünk a kapcsolatot,és tájékoztattak a babakocsiról,és lám egy hete meg is érkezett,nagyon jó állapotban,és nagyon szép nagyon hálásak vagyunk nekik érte,és biztos még fogunk vásárolni,mindenkinek nyugodt szível ajánlani tudom még egyszer köszönjük szépen.

2021. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Pelikán vélemény és csak újakat árulnak nem használtak!!!


Először vásároltam online Önöknél de biztos, hogy nem utoljára!

Mivel elég messze lakunk Budapesttől telefonon kerestem fel az üzletet egy Babyactive Mommy Glossy 3in1 babakocsi szett után érdeklődve. Nagyon kedves, készséges segítőkész eladóra leltem aki minden kérdésemre kielégítő választ adott és pontosan tájékoztatott a rendelés menetéről. A megbeszéltek szerint a termék értékének 60%- át (100e ft-ot) előre elutaltam bizalom alapján.

A babakocsi a tájékoztatáshoz megfelelően 2 héten belül meg is érkezett az üzletbe ekkor rögtön hívtak is telefonon, majd másnap futár szolgálattal házhoz szállítva meg is kaptam. Maximálisan elégedett vagyok a babakocsi szett minőségével és extra szépségével. A termék hibátlan és tökéletes! A szállítás is gyorsan a megbeszéltek szerint ment.

A cég pedig pontosan és végtelenül megbízható! Mindenkinek bátran csak ajánlani tudom, kizárólag pozitív minden téren a tapasztalatom!

Köszönöm Pelikán Baba bolt és csapata!

Tetszik

Barbara Boda

Barbara Boda

1 vélemény

egy hónapja

Kedves bababolt.

2021. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!