Mi a baj a DD Step cipőkkel?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy gagyinak írjátok, miért?
2018. okt. 23. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, nekünk eddig bevált.A drága superfit csizma meg egy nagy nulla volt.Volt már szamos cipője is a kicsinek az is jó volt, de szerintem nagyon drága, egyelőre más márkát még nem próbáltunk.
2018. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk semmi. Kislányunk is csak olyat hord (3 éves) és majd a a kisfiúnk is olyat fog ha odanő. Lehetne olcsóbb mondjuk. 🤣
2018. okt. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

3 éves a fiam és szinte csak DD Step cipőket vettem neki eddig. Volt nyáron richter szandálja de még mindig nem értem mitől lenne az jobb a DD Stepnél. Azóta is szereti a gyerek a kismotort is, soha nem ment tönkre a cipő pedig nyúzza rendesen. Van egy 15 hósom is, neki is DD Step van bár ő nyilván nem nyúzza annyira még.

Többször láttam, hogy kérdésekben leszólják de egyszer se láttam, hogy valaki indokolná mi a baja vele, tényleg érdekel.

2018. okt. 23. 09:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk annyi baj volt csak, hogy magas széles lábfejű fiamnak kicsi volt.
2018. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az unokatesoktol orokoltuk a cipoket es mindig meglepodom higy a dd step cipok milyrn jo allapotuak a tobbihez kepest igy 3 gyerek utan is. Nekem szimpatikus, a gyereknek kenyelmes, noha az árát nem ismerem.
2018. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Kemény a talpuk és a varras szétszedi a gyerek bőrét, zoknin keresztül is. 2 nap után dobtam a kukába.

Superfit, primigi és pablovsky. Ezeket veszem. Egy sem ment még tönkre soha.

2018. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érzékeny bőrű lehet a gyermeked,utolsó válaszoló!


A talpa nem kemény,félbehajtható a cipő.


Kislányom is Dd step cipőt hord. Teljesen jó! Alig látszik 1 szezon után rajta,hogy hordva volt.


Ára: most vettünk 23as bőr félcipőt, 9200Ft volt.


Amúgy nekem a védőnő mondta még annak idején,hogy Dd steppet vegyek,eszembe se jusson 30-40 ezres cipőt venni,mert felesleges.

2018. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kislányomnak egy DD step szandija volt 1,5 évesen. Hát ez az egyetlen cipöje, ami használhatatlan lesz kistesónak mert kb cafatokban van. Csak ez az egy volt neki ebböl a márkából, szóval az én véleményem sem reprezentatív. Egyébként Richter, Naturino márkákkal voltam maradéktalanul elégedett, mondjuk teljesen más árkategória, fö,eg a Naturino, de azok a szandik, cipök...egy álom. Van most egy Shoe Pom márkájú, ez is drága, nem rossz, de nem vagyok maradéktalanul elégedett vele.
2018. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
DD Step cipőink, szandijaink vannak, és ahogy írta egy válaszoló szinte alig látszik a használat rajta. A szandál már más, azon igen. Nekünk bejött, nem is vettünk másfajtát azóta. És nem vágta a gyerek lábát szét még egyszer sem.
2018. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lányomnak amíg lehetett az ő méretébe kapni hátul zárt szandált csak olyan volt neki ,nekünk bevált szép volt ,nem volt nagyon drága 1 szezont illetve 1 ovis évet mindig ki bírt.
2018. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!