Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikortól adtok overált totyogó...

Mikortól adtok overált totyogó gyerekre? Hány foktól? Én nagyon fázós vagyok, már most is téli kabátot hordok, de nem szeretném emiatt túlöltöztetni.

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk most 17 fok van kint, itt te sem hordanál még téli kabátot.

Szerintem a 3 éves fiamra 5 fok alatt adok majd. Addig vastagabb nadrág. De ő szaladgál.

A softshell anyagú overál jó átmenetnek tűnik addig, vegyél esetleg. Nekünk nem volt, amíg ilyen korú volt, két nadrágot kapott, vagy harisnya + nadrág. De a téli overál 5 fok felett szerintem túlzás, bár ha szeles, csúnya idő van, akkor belefér.

2018. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Hát én nemtudom, de a négy éves fiamnak még sosem volt overáll, mint ahogy nekem sem kiskoromban, mégis felnőttünk egészségesen. Orvost a fiam még nem látott ( külföldön lakom nincsenek orvos által végzett státuszok mielőtt valaki beleköt ) én sem nagyon az az igazság.

És itt általában mindig hidegebb van mint otthon.

2018. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0 fok alatt.
2018. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A totyogóm 5 fok alatt biztosan fog kapni. A 3 évesem nem, csak 0 fok alatt, addig bélelt nadrág megy alulra. Tavaly így volt igénye legalábbis.
2018. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, 16 hós a kicsi, nagyrészt babakocsiban ül, ezt kihagytam.
2018. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi még polárpulcsiban toljuk mellénnyel. Meg persze sapka+sál, és a normál nadrág alatt van egy harisnya.

Mondjuk most az a nehéz, hogy nagy a különbség a reggeli meg a napközbeni (illetve esti) hőmérséklet között.

Pont ezért jobb a réteges öltözködés.

A mellényt bármikor le tudom kapni róla, vagy ha kell a polárt veszem le, a mellényt meg visszaadom.

2018. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
hol laksz,hogy már télikabátot hordasz? küldhetnél délnyugatra is már egykis hideget...itt kb. 15fok alatt még nem igazán volt a hőmérséklet, sőt délután 20 fok...ki vagyok már ettől
2018. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

7, keleten múlt hét óta már 0 fok közeli reggel a hőmérséklet, amikor indulunk. Jól esik a vékonyabb téli kabát.

Ma mondjuk itt is 16 volt a max. Nagy a hőingadozás.

2018. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!