Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1 éves körüli gyermeketeknek...

1 éves körüli gyermeketeknek milyen téli overált vesztek/vettetek?

Figyelt kérdés
Boltok, típusok, minden érdekel. Köszönöm előre is! :)
2018. nov. 19. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
H&M 9900 ft körül volt.
2018. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


16 hónapos kislánynak.

2018. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Auchan, 5000 Ft. Van hozzá kesztyű, illetve 86-os méretig fedett a talprész, 92-től levehető talpvédők vannak (úgy néznek ki, mint a mamusz), így kombinálható cipővel is. Nem túl vékony, nem túl vastag.



Mi októberben vettük.

2018. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Pl a dechatlon eszembe se jutott. :D

Méretből egyel nagyobbat vegyek? Az elég lesz? (tavaly 62-es bundazsákkal könnyű dolgom volt, de hogy most nőnek mint a gomba, meg hogy mikor indulnak el ezáltal legyen talprésze, vagy ne legyen és cipővel használjuk... Ezéet gyűjtöm az infót. :D)

2018. nov. 19. 11:05
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, a decathlonosról tudok nyilatkozni. 86-ost hord a gyerek, hozzámértem a 92-est és a 86-ost vettem meg. Az is nagyobb szerintem. Viszont ráadtam itthon és mivel a kislányom nem egy vékony gyerek, body-val jó volt rá de egy pulcsit nem tudnék aláadni így én visszavittem kicserélni 92-esre. Hát elég nagy, de szűk fazon, gondolom átlagos vagy vékonykább gyerekre jó a normál méret. (Lányom 83 cm és 12,5 kg, husis.)

A h&m-ben minden kicsit nagyobb, abból sem vennék 1 számmal nagyobbat.

2018. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaz tavaly volt egy éves, de azért válaszolok😊

S.Olivert vettem. Nagyon szerettük, könnyű volt ráadni (ami nálunk a legfőbb szempont volt, mert útált öltözködni), kellően meleg volt, teljesen vízálló és nagyon strapabíró. Sokat használtuk hóban/sárban is, mert nagyon szeretett kint lenni. Pont most vettem elő, hogy oda adjam az unokatesómnak és olyan, mintha új lenne. Gyönyörű most is.

2018. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Polarn o pryet markát vettem, online rendeltem. Nagyon tetszik
2018. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 hós Lidl egyrészes overál, de van egy kétrészesümk is.
2018. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lidl-ös és Kik-es egyrészese van a 13 hónaposomnak, előbbi 74-80-as, még most jó, de a 86-92-és hatalmas lett volna. A kikes 80-as, szerintem az se húzza ki a telet. Majd ha szükséges lesz veszek neki nagyobbat.
2018. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!