Miben vigyem sétálni az újszülöttem 10 fokban?

Figyelt kérdés

3 hetes, eddig csak levegőztünk az erkélyen. Hideg volt, így ráadtam az bundás overalt + betakartam. Hétvégén jön a jó idő, 10 fokot jósolnak. Ilynekor mit adjak rá sétához?

(bocsánat a hülye kérdés miatt, de első baba, nagyon kezdő vagyok még. Nem szeretném, ha megfázna, de túlöltöztetni se akarom)


2018. dec. 19. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

Én még nem vinném ki, bőven elég az erkély. Ha jó idő lesz, akkor nagyobb eséllyel lesz influenzás, mert a jó időben a vírusok is életképesebbek.

Dr. Gyarmati Andrea szerint az újszülötteknek bőven elég az otthoni inger, nem kéne nagyobb ingereknek kitenni a picit (és én igazat adok neki.)

2018. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Benti ruha+overál. Lábzsák, takaró, kiskutya **sza nem kell. 😊 És vidd el sétálni, mínusz 10-ben is, kell a levegő.
2018. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 fokban a body, harisnyával, kis pulcsi rá overál meg a labzsák alá én tennék egy plédet. Ha nem jó meleg a keze betakarod. Amugy én a mózesba alulra raknek még +1 plédet. Akkor alul felül védve van, nem kell nagy aláöltözet
2018. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!