Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Zara gyerek nadrágok mérete...

Zara gyerek nadrágok mérete mekkora a h&m-hez képest? 92 vagy 98-as érdekel.

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Kisebb. Akkora a Zarás ruha mint a H&M-ből az egyel kisebb méret (amúgy szerintem a H&M óriási és a Zara mérethű). Ha hosszú a lába a gyereknek akkor érdemes egyel nagyobbat venni.
2019. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is nagy a h&m. De nem hosszú a lába, sôt nadrágból sokáig eggyel kisebb méret kell, mint felsôbôl. Köszi, akkor jó lesz a 92-es :)
2019. márc. 28. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Pontosan, ahogy az elözö irta. Az én kislányom most 3 éves, viszonylag magas, hossú lábú és átlag alkatú. A H&M- es ruhából volt olyan, hogy a 6 nónapos rövidgatyát 1,5 évesen hordta térdnadrágnak olyan bö dereka volt. Egy H&M-es ruhát se tudott normálisan hordani. A Zara neki tökéletes, abból mindig pont a mérete kell és mindig tökéletesen passzol. Söt, inkább picivel nagyobb is kell. Most múlt 3 éves és a 3-4 éves Zara méreteket hordja. Kapott egy 2-3 éves H&M ruhát ajándékba, szerintem még minimum 1 év, hogy belenöjön.
2019. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Kisfiam magas es eros testalkatu, a Zara abszolut nem jo ra, feszul rajta a nadrag, mint egy cicanaci, igaz, h&mbol is egyel nagyobb meretet hord, mint magassag szerint kene.
2019. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
A zara mini méret. A hm nekünk pont jó, szerintem nem nagy. 98 centivel hordja onnan a 98/104-es méretet a vékony 3 éves kislányom. A zarából tavaly rendeltem egyszer, direkt eggyel nagyobb ruhát, de még úgy is kicsi lett.
2019. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm :)
2019. márc. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!