Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sok ennyi cipő egy 2 évesnek...

Sok ennyi cipő egy 2 évesnek nyárra?

Figyelt kérdés

1 nyitott szandál

1 szandálcipő, zárt orral motorozáshoz, kiránduláshoz, kövesebb terepre

1 gumicsizma

1 sportcipő, ami "elmenősebb" szebb, nem játszós

1 gumiszandi strandra, víz mellé

1 átmeneti bőrcipő most tavaszról.


2019. ápr. 6. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha mindenből jó minőséget tudsz venni akkor nem sok. Mondjuk a gumicsizmánál mindegy, de a szandi pl már fontos hogy milyen. Én csak egy szandit vettem, mert az is kb 12 ezer egy jó, és hamar kinövi, de ha van pénzed többre és nem gagyi akkor nem sok:) de szandi zárt cipő és gumicsizma végülis mindenképp kell.
2019. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem hogy sok.
2019. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Kb a minimum.
2019. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi szokott lenni az enyémnek is. Bár a tavaszi bőrcipő ki volt nőve és nem vettem nyárra újat, gondoltam a sportcipő elég hűvösebb napokra, nem volt ezzel gond.
2019. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

DDstep, Primigi amiket napi szinten hord most is, a gumicsizma és a műanyag szandi ami "olcsóbb" csak.

Köszönöm. Első gyerek és eltérő példákat láttam a családban.

2019. ápr. 6. 21:21
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Tökéletes. Mondjuk a gumicsizmánál sem mindegy,hogy milyen. Xar műanyag, talpbélés nélküli, merev beton vagy minőségi.
2019. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Össze tudom hajlítani, kivehető béléses (NEXT)

Mániásan kerestem könnyű és hajlékony talpú fajtát.

2019. ápr. 6. 21:38
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem sok, bár a tavaszi bőrcipő az nem tudom miért kell nyáron a 40 °-ban ? 🤔

Az én három évesemnek is van egy szandál, Gumicsizma, sportcipő.

Szandál cipő nincs, külföldön élünk itt be van tiltva a kismotor, ha valami túrázósabb a program , akkor oda tökéletes a sportcipő.

2019. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi összejött nálunk is, bár a bőrcipőt, a sportcipőt és a gumicsizmát én tavaszi beruházásként tartom számon, a szandálokat gondolom csak kimondottan nyárinak.

Sportcipőből nekünk kettő van, egy könnyű, sima talpú Nike és egy recés talpú, "nehéz szétzúzni" típusú játszós.

Viszont zárt szandit nem szoktam venni, az én fiam simán motorozott nyitottban, soha nem sérült meg emiatt.

Már 3 éves, de tavaly is így volt.

2019. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk nyárra gyerekenként van 2 cipő és egy szupinált 12 ezres szandál. Plusz a bölcsis-ovis benti szandál.

Ennél több nekünk nem kell, mert úgyis csak a szupi szandált adom majd rájuk illetve mezítlábaztatom minél többet, mert lúdtalpasak. A zárt cipő meg csak rossz időre kell, amiből nyáron nem sok van.

Gumicsizmát, strandcipőt nem használunk.

Egyébként szerintem nem sok, ha használjátok. Nálunk csak állna.

2019. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!