Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sok ennyi cipő egy 2 évesnek...

Sok ennyi cipő egy 2 évesnek nyárra?

Figyelt kérdés

1 nyitott szandál

1 szandálcipő, zárt orral motorozáshoz, kiránduláshoz, kövesebb terepre

1 gumicsizma

1 sportcipő, ami "elmenősebb" szebb, nem játszós

1 gumiszandi strandra, víz mellé

1 átmeneti bőrcipő most tavaszról.


2019. ápr. 6. 21:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A tavaszi borcipot most hordja kb 1 hónapja csak azért írtam nyárra hogy méretben nyáron is jó lesz ha valami nagyon extrém időjárás lenne :D


a kérdés apropója hogy egy barátnőm 1 db szandált vett tavaly a kislányának plusz az átmeneti volt nekik is. Azt hittem én vagyok nagyon elszallva. De belegondolva nekünk felnőtteknek is van papucs szandál sportcipő stb. nyárra.

2019. ápr. 7. 10:19
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felnőttként sincs ennyi. Te gyereked, te pénzed, de én nem költenék erre ennyit, úgyis gyorsan kinövi.

#8, Szabad tudni melyik országban van betiltva a kismotor? Nagyon kíváncsivá tettél.

2019. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
12-es elmagyaráznád,hogy akkor hogyan oldanád meg a vizes, terepes, esős, alkalmi, utcai, szabadidős stb alkalmakat 1-2 pár cipővel? Tudod, akinek még cipőre sem futja,ne vállaljon gyereket.Az,hogy a kicsinek megfelelő minőségű és alkalomra is passzoló cipője van,az alap. Nem kell ezer pár és nem kell mindenből a méregdrága,de ne is ezen spóroljunk már. Úgyis kinövi..Tehét járassuk turis rongyokban,mint egy koldust,mert úgyis kinövi...Szuper. Tudod,a kinőttet el is lehet adni és akkor akér meg is felelződik az új ára.
2019. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Úgyis hamar kinövi..." - És akkor gyerek meg sem érdemli a rendes cipőt?


Családban mindkét oldalon előfordult bokasüllyedés, lúdtalp, gerincferdülés. Ha ezen múlik, akkor igenis megkapja a jobb cipőket.

2019. ápr. 8. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!