Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen benti és kinti cipőt...

Milyen benti és kinti cipőt vigyek 1 évesnek bölcsibe? Nem visel el semmit a lábán még.

Figyelt kérdés
Egyedül a csúszásmentes zoknit viseli el, de mostanában azt sem sokáig. Magas nagyon a lábfeje, lábujjai legtetejére áll fel, lépeget már szépen, de a szandálban, cipőben azonnal blokkol és visít, ha nem tudja levenni. A mamusz elforog a lábán. A tornacipőkbe nem tudom beletuszkolni, mind szorítja. Gondolom mezítláb nem lehet.

2016. aug. 29. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szülőin mit mondott erre a gondozónő?
2016. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem volt, szept.1. től van beszoktatás, a szülőin júniusban azt mondták, kell kinti és benti cipő és a gyerekekre semmit nem mondtak, mivel addig még sok miden változhat - azt mondták, simán lehet hogy szeptemberre már járni fog majd. Nos, jár is, de mezítláb :/
2016. aug. 29. 16:44
 3/6 A kérdező kommentje:
csak ez az általános szülői volt júniusban és semmi konkrét kérdésem nem volt akkor még.
2016. aug. 29. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Bent az első pár hétben zokniban volt. Neki így volt kényelmes. Tél volt, így ki nem mentek, oda nem kellett cipő.
2016. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eszter76 ***** válasza:

Az enyém ugyanez volt. Most kezdte a beszokást, augusztusban, 14 hónapos. Mondtam a gondozónőknek, hogy mindent levesz a lábáról. De ott nem vette le. :-) Kint jól elvan egy puha magasszárú cipőben (használtan kaptuk, igazi járni tanulós cipő, nagyon puha bőr), bent pedig csatos szandálja van. Itthon bent azonnal mutogatja, hogy vegyük le - kintre meg azóta kéri a szandált (tépőzáras úgyhogy azt nem vittem a bölcsibe, mert le tudja venni, ha akarja). :-)

(Ja, és a lába olyan, mint egy kispárna... egy egész doboznyi cipőt kaptunk, de csak 1-2 megy rá a lábára belőle.)

2016. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Közben találtam megfelelőt, a decathlon babylight babatornacipője bejött.

Ma egész nap abban tappogott és a kis hengerlábfejére is még épp rá lehet hajtogatni!

2016. szept. 1. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!