Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csak nekem jönnek szét, és...

Csak nekem jönnek szét, és fakulnak ki a pepcos ruhák pár mosás után, vagy másnak is?

Figyelt kérdés

30-40 fokon mosok, többnyire gyerek ruhák. Szárító gépet sem használok, mégis gusztustalanul néznek ki a ruhák. A nyomott mintás kb három mosás után úgy néz ki, mint egy ezer éves gönc. Egy méret váltást nem bírnak ki.

A 360 ft-os bodyk még egyszer használatosak.


Kérdés, hol találok normális minőségű gyerek ruhákat, nem horror áron?


Turkáló is érdekel akár, ahol korrekt áron vannak nagy választékban gyerek ruhák.

Budapesten.

Köszönöm


2019. máj. 9. 10:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak pár leggingsel ès bodyval volt eddig bajom, az összes többi teljesen jó, sok ruhát veszek és nincsenek kímélve


(Nekem pont az F&F bodyk nyúltak sz arrá, és egy 5 csomagos C&A-s is alig bírt pàr mosást)

2019. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
H and m-ből rendeltem most, az sem rossz.
2019. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak jobb minőséget veszek, a pepcoban is ki lehet fogni jobbakat. Nekünk soha semmi nem ment még szét, pedig én is csak egyszer adok valamit a gyerekre, sőt van, hogy naponta 3 x átöltözik.


Drága cuccai is vannak, meg olcsók is, de a gapes vagy benettonos póló ugyanúgy bírja, mint a pepcos. Ez így volt mindigis. A nyomottminta sem jött le soha, bár kevés ilyen cucca volt. Most 5 éves.


Rosszul mosol szerintem..


Én 20-30 fokon mosok, rövidebb programon, 1200as centrifugával.


A ruhák nem áznak(hacsak nem durván koszosak) 2 órát melegvízben.

2019. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem mennek szét pepcos pólók ,legginsek,söt az én pólóim is szép szinüek még mindig amit pepcoba vetem.
2019. máj. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!