Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Brendon babaáruházban milyen...

Brendon babaáruházban milyen gyakran ismétlődnek az akciók?

Figyelt kérdés
Most január 16-ig akciós egy kamerás bébiőr, amit kinéztem. VIszont még csak 21 hetes kismama vagyok, nem korai még megvenni? Tehát várjak még, hátha lesz akció újra, két hónap például? Vagy felesleges várni, és jobb megvenni apránként, ahogy akcióban meglátok valamit?

2020. jan. 10. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megvenném a helyedben. Folyamatosan más van akcióban, meg egyáltalán nem biztos hogy az a márka az a típusa lesz olcsóbban, még ha ismétlődne is. Nyugodtan megveheted már!
2020. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megveheted. Egyébként viszonylag gyakran ismétlődnek, de pontosan nem tudnám megmondani mennyire. De szerintem mire szülnél még fog ismétlődni.
2020. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Szia, en is kesobb akartam elkezdeni, de itt ahol elunk csodbe ment egy nagy bababolt lanc, mindent akcioztak durvan, igy sorban megvettuk a butort, a kocsit es pont 20 heten a kameras legzesfigyelot mindezt toredek aron.

Nem erdemes babonasnak lenni, mert baj barmikor tortenhet es ahogy irod szerintem aprankent kevesbe eszrevehetoen terheli a penztarcat, mintha egyszerre kellene.

2020. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!