Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Aki használt babaöblöt,...

Aki használt babaöblöt, könnyű utána a kiságyba szoktatni a babát?

Figyelt kérdés

Bocsi, első baba van úton. 🤷🏻‍♀️

Illetve úgy látom használtan nincs túl sok eladó babaöböl (nem a fára gondolok). Mi a véleményetek miért? Tönkre megy hamar?


2020. jan. 15. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
En a kisagyba tettem azt eleve, ugyh nem kellett sehova szoktatni vele. Imadtuk, nem ment tobkre, el is adtam utana.
2020. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amire az első gondol, az a babafészek.


Az öböl a felnőtt ágyhoz csatolható pici ágy, akkora, mint egy bölcső. Mi kölcsön kaptunk egyet, de bölcsőnek használjuk. Eleve kiságyba szoktattam.

2020. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, a kerdezo irta h nem erre a bolcso szeru vmire gondol. Mondjuk itt o van tevedesben a neveikkel
2020. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiságyból csináltunk babaöblöt. Sokkal tovább is jó volt mint a fele akkora babaöböl.
2020. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyat ne vegyen meg, amiről azt se tudja, mi a neve, eszik-e vagy isszák.
2020. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A babafészek az a kis párnázott bigyu. Az enyém szeretett benne aludni, de aztán közénk szokott, velünk alszik fészek nélkül, pedig amúgy kiságyban aludt az elején (3hós lassan)


A babaöböl egy bölcső, aminek az ágy felé eső rácsa nincs ott, vagy le lehet húzni, így csatlakozik a szülői ágyhoz.


Én akartam öblöt, mert úgy velem alszik, de mégsem. A babafészek azért nem jó, mert ha már forog és belefúrja az orrát az oldalába, az fulladásveszélyes, így én el is adtam, most, hogy már elmászik éjjel.

2020. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom mindegyiknek mi a neve, babaöbölböl gondoltam a Cam, Lionelo,Baby mix...stb márkákra amik nem rácsosak. Amit az ágyhoz tudok csatolni.

2020. jan. 17. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!