Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Aki használt Pesztonk...

Anyukák! Aki használt Pesztonka mellszívót, mennyire volt jó? Könnyű vele beindítani/lefejni a tejet?

Figyelt kérdés

Vagy tudtok olyat ajánlani, ami tuti jó?

Köszönöm!


2013. jan. 2. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Avent kézim volt és Pesztonka elektromos.

Egyikkel sem volt könnyű elindítani az elején a tejet. Úgy be volt durranva a mellem, hogy azt hittem sírva fakadok.

Üvöltöttem, zokogtam, csapkodtam.

Aztán szép lassan elindult. Igaz, felváltva próbálkoztam, mikor épp melyikkel nem fájt a fejés.

Kézzel neki se akartam állni.. jobban fájt úgy.


Igazából nekem az első 3-4 nap fejős próbálkozás után mind a kettő megfelelt. Mikor melyikkel volt kényelmesebb!

6 hetesen abbahagyta a lányom a szopást és én fejtem neki.

Ha gyorsan kellett a "büfé árú", akkor az elektromost használtam. Ha ráértem és a dr. Csontot néztem, akkor pedig a kézit.

Talán az elektromos annyiban volt zavaró, hogy hangos volt. De, mindegyik elektromos hangos. Szóval, azért ez sem mérvadó abban, hogy jó-e vagy rossz :)


Én ajánlom neked.

2013. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!