Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hány éves korig használtátok...

Hány éves korig használtátok a 120 cm hosszú kiságyat?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e egy 50ezer ft-os szép kiságyat megvenni (ikeás furnér, de masszív), vagy vegyem másodkézből egy olyat, aminek eredeti ára is 30ezer volt maximum (sima rácsos fenyő ágy). Alapvetően úgy vagyok vele, hogy csak abból veszek használtat, amiből saját magamnak is vennék használtat, pl ágykeret még oké, de matracot már újat veszek.
2020. febr. 1. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsivel 2 éves koruk előtt cseréltük le rendes ágyra a kiságyat mindkét gyereknél.
2020. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 éves korban.
2020. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3
2020. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5,5 éves lányom szobájában karfa/oldalfal nélkül jelenleg kanapéként funkcionál a korábbi ikeás babaágy. fiókgombokból vettem újat, így ha nagyobb lesz, akkor is meg tudja tartani kanapéként. Díszpárna, mintás lepedő, takaró a hátára, mintha támla lenne, extra matrac, új gombok, csak ha nagyon nézed jössz rá, hogy egy bizony egy kiságy volt valamikor, amúgy gyerekbútornak látszik.
2020. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiamnak 17 hónaposan cseréltük le a kiságyat leesésgátlós gyerekágyra, azt pedig olyan 4 éves korában rendes ifjúsági ágyra.

A lányom most 19 hónapos, ő még a rácsosban alszik, igaz az 70x140-es kombi, de egyelőre még nem tervezzük átalakítani neki. Szereti a kis kuckóját.

2020. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2éves se volt mikor lecseréltük az ágyat.
2020. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. febr. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!