Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Fiúk! -ti használtatok már...

Fiúk! -ti használtatok már tornadresszt strandon? -uszodában? A barátnőm piros hosszú ujjúban, én kék hosszú ujjúban szoktam úszni! -soha nem kell az úszógatya többé!

Figyelt kérdés
Semmi és senki nem tiltja,hogy tornadresszben fürödj uszodában,strandon! az a lényeg ne légy meztelen,az hogy mi van rajtad senkit nem érdekel!

2013. febr. 13. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nyilvános helyen még soha, csak itthon :)
2013. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
60%
én is felpróbáltam titokban a barátnőm dresszét finom illatos volt és egyből felállt és így nehéz volt álló farokra felhúzni a dressz szóval nem volt kényelmes!!
2013. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Nyilvános helyen én sem, kizárólag itthon. És biztos vagyok benne, hogy nem is fogom kivinni ezt a szokást a lakásból. Egyébként imádom, több célra is rendszeresen használom (futás aláöltözet, pizsama helyett, ...), az egyik legkényelmesebb és legpraktikusabb viselet.

Az, hogy egyből feláll, (#2), az igaz. De ha megfelelő a dressz mérete, ez nem okozhat gondot. Próbáld meg nagyobb dressz mérettel. Ne aggódj, ma már nyugodtan bemehetsz a boltba, és vehetsz fiúként is, nem néznek ki. Ha pedig mégis aggódsz, rendelj interneten 8én már mindkettőt megtettem).

Én már házasságban élek, gyerekes hetero vagyok, feleségem is tud erről a szenvedélyemről (általános iskolás korom óta tart). Érdekes, Ő nem venné fel, de tőlem elfogadja. Sőt, azokon a bizonyos napokon Ő elégít ki úgy, hogy én tornadresszt viselek. Rendkívül kellemes érzés :)

2013. febr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Volt, hogy bányatóban vagy szabadstrandon tornadresszben fürödtem, nagyon jó, nem volt leégés a tűző nap miatt, csak nagyon figyeltem, ne közeledjen senki. Fürdőbe is szoktam felvenni, de betűrve, úgy néz ki, mintha úszónaci lenne. 33 hetero f
2013. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Üdv!


Irigyellek,persze a szó jobbik értelmében,hogy be mered vállalni,illetve ki mersz így menni az emberek közé és felvállalod,hogy szeretsz fiúként tornadresszben fürdeni és nem tartasz attól,hogy esetleg neked nem tetsző megjegyzéseket mondanak rád.

A másik,amiben nagy szerencséd van,hogy olyan barátnőre találtál,aki szintén szereti a tornadresszt és nem okoz neki problémát,hogy veled együtt a sok ember előtt így mutatkozik.

Jómagam,igaz már nem vagyok olyan fiatal,mint te,nem merném bevállalni sok ember előtt hogy dresszben fürödjek,de a négy fal között,illetve a hétvégi nyaralónkban a medencében,főleg inkább esténként azért nagyokat szoktam fürdeni tornadresszben,nagyon szeretem,kikapcsol,megnyugtat.

Mindenesetre részemről bátorítani tudlak,aki minket megvet,azzal nem foglalkozom,legalább is itt,ha te és a barátnőd ezt szereti,az a szememben pozitív,bár csak én lennék ennyire bátor és meg merném tenni.

Nem utolsó sorban azért előnye is van neki,hogy tornadresszben vagytok,igaz,nem nagyon vastag az anyaga,de a nap ellen is elég jól véd,főleg,ha hosszú ujjú,mert még a karod sem ég le ebben a kemény nyári napsütéses napokban.


ÜDV: 39/F

2013. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
van olyan dresszem, ami nem annyira "feltűnő" és abba szoktam strandra járni. Eddig nem szólt be senki. Ha meg valaki reklamál, kívánok neki két hétig tartó napszúrást.
2013. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
52%

Én(fiú) a sportos verseny úszódresszeket(női)részesítem előnyben

és ezeket használom is ,kényelmesek és ha jó a méret sehol sem szorít.

2016. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Strandon (uszoda) csak verseny úszódressz volt rajtam de láttam Kovács Ágit edzés közben, rajta jobban állt :-D

Lány tornadressz pedig kb 13 éves koromban volt rajtam és az unokaöcsémen mert mentünk bányatóra fürdeni és nem volt gatyánk és a nővéremék adtak tornarucit.

2019. nov. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Én napi szinten viselem a tornadresszt van amit éjszaka alváshoz és van több amit nappal aláöltözetként. Szerintem egy nagyon jól kitalált ruhadarab. Én is voltam már dresszben fürdőben volt olyan aki mosolygott de érdekes módon voltak akik kifejezetten dícsérték hogy még jól is áll.
2020. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előző voltam és ffi vagyok.
2020. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!