Volt olyan aki nem vett kiságyat a babának, hanem rögtön egy nagyobb ágyban altatta?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aminek van körben kerete, hogy ne tudjon kiesni belőle pl. Háztetős gyerekágy.

2020. márc. 15. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az max addig működik, amíg kúszni-mászni nem kezd. Utána simán felkapaszkodik a keretre, és jól fejreesik. Buta ötlet.
2020. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Fiam 5 hónaposan már kúszott, 6 hónaposan felállt. Úgy kizuhant volna egy ilyen ágyból, mint a huzat. Rossz ötlet!
2020. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Lehet félreérthető volt a kérdésem. Nem aktuális téma nálam ez, csak láttam valami hirdetést és eszembe jutott. De nem azért, mert így szeretném megoldani vagy ilyesmi. 😀😀

Mielőtt itt bárki is nekem esik inkább tisztázom, hogy nem azért kérdeztem, mert meg akarom valósítani. Pusztán elméleti kérdés volt! 😆

2020. márc. 15. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a háztetősből van olyan, aminél csak a matrac van a földön, tehát tkp nem tud leesni. Olyanról már hallottam, hogy valaki mmontessori elvek alapján nevelte a gyerekét, és rögtön olyat vett.


Én nem csinálnám, de neki bevált.

2020. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem maradt meg a kiságyban, ahogy beleraktam ordított amíg ki nem vettük. Mi ezért a montessoris matracos megoldáshoz folyamodtunk, 180*200 matrac ment a földre. 16 hós koràig így aludt, eleinte körbekuckóztuk, amikor kúszni forogni kezdett felesleges volt. 17 hósan egy nap alatt átszokott sima leesésgátlós ifjúsági ágyba.
2020. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!