Gyerekszobába tévé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ki mikor tett a gyerekszobába tévét? Nekem 5,5 éves a kislányom és csak az esti altatás kiváltása miatt gondoltam rá, mert már nem bírjuk, hogy ott kell ülni vele, míg el nem alszik... (Tudom, a mi hibánk amiért erre szoktattuk...de első gyerek és elkényeztettük) Szóval mesére meg simán elaludna, nagy segítség lenne. Köszönöm a válaszokat!

2020. ápr. 24. 05:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Sem a 8, sem a 10 éves szobájában nincs tv, csak a nappaliban. Sosem értettem ezt az altatást. Vacsora, fürdés, utána beszélgetünk még egy fél órát, meseolvasás és alvás mindkettőnek egyedül. Most már olvasnak elalvás előtt mindketten, de kicsinek sem ültünk mellettük.
2020. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Nincs és nem is lesz. Felesleges. A mi hálónkban van, de csak akkor használjuk, ha a nagyobb mesét akar nézni, mi meg mást.
2020. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
10-es válaszolónak: az a nehéz benne, hogy extrém korán kell kelni egyikünknek a munka miatt, következőleg pedig a másik kel korán. Fizikailag és mentálisan túlmegy a fáradtság mindenen...
2020. ápr. 24. 22:49
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Mikor fektetitek le aludni és meddig tart míg el alszik? Nekem 4,5 éves lányom 8 körül fekszik le és általában fél 9kor már alszik. Nincs a szobájában tv, nálunk tv-t csak reggel ébredés utána nézhet akkor kb 2 órát. Este 1 vagy 2 mesét olvasunk és általában bealszik mielőtt befejezném.
2020. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: 8-kor és általában minimum fél óra, de van hogy 50 perc alvásig. Ő nem alszik el 5-6 mesére sem, elég hiperaktív gyerek... De előbb utóbb csak kinövi, gondolom érettségizni már nem úgy fog, hogy előző éjjel még altattuk :(
2020. ápr. 27. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!