Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti gyereketek mikortól aludt...

Ti gyereketek mikortól aludt a saját szobàjàba és hol vàsàroltátok meg a gyerekszobàba a bútorokat?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam és még velünk alszik egy szobába, mert éjjel ébred még most is. Vettünk egy házat amit most újitunk fel, nyáron költözünk oda. Ott már szeretnénk neki berendezni egy szobát és jó lenne ha már ott is aludna. Valószínű, hogy új bútorokra már nem marad pénzünk.

2019. febr. 13. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Az első naptól saját szobában és ágyban alszik mindkettő. Bútorok Jysk, Praktiker, Ikea. 😊
2019. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is első naptól a saját szobájában alszik. A bútorokat a Mini manóban, ikeaban vettük, illetve van amit a férjem készített
2019. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Egy éves korában tettük át saját szobájába. Ő is kelt ettől függetlenül éjszaka még, igy egy pótágy is volt a szobában azon altattuk. A bútorokat főleg ikeaból vagy használtan vettük. Javaslom olyan ágyat vegyetek ami felnőttet is elbir, igy altatáshoz mellé tudtok kuporodni ti is.
2019. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Ahogy hazamentünk a kórhàzból, a sajàt szobàjàba, a kisàgyba tettük, kezdettől ott aludt.

A szekrénysort kaptuk lànyom (exem) apjàtól, a kisàgyat, fürdetőt meg mit tudom én miket Pesten vettük, de lévén rohadtul nem ismerem a fővàrost, így az üzlet nevét màr nem tudom.Ja, persze ennek màr 9 éve, sőt 9,5.(közel volt ez az üzlet a dokim magànrendelőjéhez, de azt se tudom màr hanyadik kerület)


Nagyon jó alvó volt kezdettől.

2019. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

Kaptuk a lànyom (exem) főnökétől.

Ma nem tudok írni :)

2019. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

8 hónaposan költözött



Jófogáson át vettünk kéz alól

bababoltban újonnan kapható szettet.

Újszerű volt ( a baba a szülői ágyban aludt.. az állapot igazolta)

2019. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Első perctől kezdve a saját szobájában a sáját ágyában aludt.

Ikeában vettük meg az összes bútort.

Most majdnem 2 és fél éves, lassan új ágyat kap, le kellene cserélni a rácsos ágyat, meg kellene egy nagyobb ruhás szekrény is. Ahogy elnéztem a gyerekbútorok árait, megint Ikea lesz szerintem, még mindig ott a legolcsóbb.

2019. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
A nagy 6 hetes, a kicsi fél éves koràtól alszik saját szobában. A bútorokat bolhapiacon, illetve adok-veszek oldalakról szereztük be.
2019. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A 2 nagy fiam velünk volt egy szobában, kiságyat és pelenkázót vettünk bababoltban, szekrényünk volt. Most építkezünk, (31 hetes vagyok) a kicsinek a szobáját úgy alakítottuk, hogy a mi szobánkból is át lehessen menni hozzá, 1 lépésre lesz tőlem szinte. (Ha nagy lesz befalazzuk az ajtó helyét)

Új kiságyat és pelenkázót vettem, szintén bababoltból (babavilág a neve debrecenben) szekrényt meg csináltatunk.

2019. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17 hónaposan kapott leesésgátlós ágyat, akkor költözött ki a mi ágyunkból. A rácsos ágy csak dísz volt, soha nem aludt benne. A saját szobájába 2 éves elmúlt mikor beköltözött. Nagyon sokáig ébredt, nehezen aludt el.
2019. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!