Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ahol több pici gyerek/baba...

Ahol több pici gyerek/baba van egy szobába alszanak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azokhoz szól a kérdésem ahol több gyerek van. Nekem van egy 4 évesem meg egy 1 évesem,mindkettő fiú, azon gondolkodtam, hogy egy szobába rakom őket (pici még a mi szobánkban van). Többször felkel éjjel ezért nem tudom,hogy jó ötlet lenne e? Ki hogy oldja ezt meg? Egy szobába vannak a gyerekeitek?
2020. máj. 10. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

3 gyerek van es nem voltak egy szobaban. Pontositok, a ket nagyobb kozott egy ev van es akkor voltak egy szobaban, amikor mar ok akartak, 2 eves volt a kicsi, amikor kitalaltak, hogy ok osszebutoroznak es ez ment kb 4 rven at, majd inkabb ismet kulon akartak lenni.

Jut mindegyik gyerekre szoba, de mi a legkisebbet mindig a sajat halonkban altattuk, amig ebredtek ejjel. Akkor kerultek kulon szobaba, amikor mar tartosan ataludtak az ejszakat.

Pont az ejszakai ebredesek miatt nem raknak be a masik gyerek melle. Neked/nektek ugy is ebredni kell hozza, mi ertelme penne feleslegesen zavarni ezzel a masik gyereket is, ha nem muszaj. Legalabb aludjon o rendesen, ha teheti.

2020. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem meg csak egy gyerekem van, de en egy szobában voltam az öcsémmel születésétől kezdve és soha, egyszer sem ébredtem fel rá. Jó alvókám volt. Szerintem próbáld ki, úgyis meglátod.
2020. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
3 gyerekünk van és 2 gyerekszobánk volt eredetileg. Az aktuális baba volt mindig külön. Amikor már átaludta az éjszakát, összecuccoltak, ilyen másfél éves koruk körül. Tavaly nyáron kettéválasztottuk a nagyobbik szobát, így most mindenkinek van saját kuckója, 7-12 évesek.
2020. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Lányom 8 hónaposan került saját szobába, fiam is nagyjából ekkor mey

Nem teszem egybe őket.

Van helyük külön


Miért tennéd egybe őket?

2020. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
1 éves a fiam. Már nem védekezünk, bármikor megfoganhat a testvére. Ők 1 szobában lesznek.
2020. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Egy szobában vannak és szeretik. A nagyobbnak most - 9 éves - kezd igénye lenni külön szobára, de még csak napközben vonul el néha. Szerintem szoktatás kérdése, amellett persze, hogy mennyire jönnek ki jól egyébként is.
2020. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem megszokás kérdése. Nekünk három gyerek van egy szobában 4,5, 2,5, 2,5 évesek. Az ikrek kb. 4 hónaposak voltak, amikor a nagy visszaköltözött a gyerekszobába. Az egyik kicsi MINDEN éjszaka felêbred és hangosan sír. Őt ilyenkor átviszem magunkhoz. A másik kettő meg sem moccan abban a kiabálásban, amíg felébredek és átérek érte.
2020. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

5,5 és 3 évesek a lányaim, a kicsi születésétől 1 szobában vannak. Soha nem volt belőle gond, mindkettőnek jó az alvókája.

Amikor a kicsi kikerült a rácsos ágyból, azt kérték, hogy egymás mellett legyen az ágyuk. Esténként jókat dumálnak, ha korán ébrednek, akkor a nagy mesél a kicsinek. Jól érzik így magukat. Ha később külön szobára vágynak, meg tudjuk oldani. Most így tökéletes.

2020. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerek, 4 gyerekszoba. Az első perctől a saját helyén alszik mindenki, nekünk így a jó.
2020. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2 szobás, nagy nappalis lakásban lakunk. Így nyilván nem tudom a 2 gyereket külön szobába rakni,jelenleg a nappaliba meg a mi szobankba van 2 kiságy a babának és a nagyobb fiam egyedül van a szobájában. Nagyfiam mélyen alszik kb semmire nem ébred fel, de a napokba már többször mondta, hogy a baba agyát vigyük be hozzá és eggyütt aludjanak a gyerekszobában, nyiován a másik kiságya is megmarad a mi szobánkban.
2020. máj. 11. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!