Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyit érdemes költeni...

Mennyit érdemes költeni babaszobára, babakocsira meg úgy mindenre all complete?

Figyelt kérdés
Én olyan 3-4 millió Ft között gondolom,de lehet hogy nincs igazam.
2020. máj. 14. 22:30
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
68%
Babakocsi 350000, autisukes+isofix kb 90000, kisagy+matrac 30000, pekenkazo 20000, szekreny 35000, dekoracio kb 40000. Ruhak reszben kapott, de azert vettem kb 20000. Legzesfigyelo es bebior 50000. Kendo es csatos hordozo 40000, plusz pipere meg mindenfele aprosag, halozsak stb, 50000. Kozel 1 millio kb, ha mindent venni kell es minosegi, de nem extrem draga dolgot veszel. Mi kozeparkategorias dolgokat vettunk ugy erzem. Kiveve a babakocsi, azt elismerem, h draga. De mar masodik gyerek hasznalja minden aldott nap. Annyira szuper, h sose kellett masik vagy kiegeszito babakocsi mint sokaknak. Imadom 3 ev utan is, es ha lesz harmadik gyerek, neki is ez lesz. Mert meg mindig tokeletes.
2020. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
66%
Sokallom a 3-4 milliót de mindenki más ha te ennyit akarsz költeni, hát költs. Mi szerintem alig költöttünk. A bútorok pl. sima Ikea bútorok. Kis ruhákat akciósan vettem pl. Gap-ben, de iszonyat sokat kaptunk ajándékba, anyukám ajándéka egy karikás kendő meg egy csatos hordozó mert azt kértem mikor felajánlotta, hogy vesz valamit. A baba keresztanyja vett egy járókát, meg egy baba kamerát, alvós nyuszit, cuki bodykat, tesóm is vett ruhákat, légzésfigyelőt, én vettem mosható pelenka csomagot, rengeteg ruhát, piperéket, játékokat, munkahelyen is kaptunk ajándékot, anyukám és apukám küldtek 100 000 ft-ot csak úgy erre anyós féltékeny lett, és ő is küldött... Annyira sokat és sokan segítettek, hogy el se hiszem, szerintem amúgy mi majdhogynem pluszba jöttünk ki eddig... Nem dicsekszem csak mondom, hogy ha kéred ha nem, kapni fogsz rg csomó dolgot.
2020. máj. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
89%
3-4 millio?Elírtad,vagy ennyire hülye vagy?
2020. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
49%
#11 közel egy millio.Basszus én mindenből ujjat vettem és nem 1 millióba kerult.És ha valaki nem akar már gyereket??Akkor mit csinálsz a szaros drága holmiddal?350 ezres babakocsit jó ha eladod 100 ért.Marhára megéri nadzolni!350 ezerért autót veszek basszus!
2020. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
83%

Mi nem arra mentünk, hogy minél olcsóbb legyen, de pl: babaszobánál nem érdekelt a dekor, meg hogy csilivili "posztolhatóan" babás legyen, hanem az egyszerűség. Meglévő íróasztalra vettünk pelenkázólapot, plusz kiságy a kikából, légzésfigyelő (baby control) = kb. 40

Babakocsiból megvettünk egy olcsó 3in1-et 80-ért, ami nagy mellényúlás volt, cserélhettük le. A kisebbnek már csak "sportot" vettünk, ami egyébként sokkal inkább komplett kocsi volt, mint az első. Cybex balios s - szupernek bizonyult. 80 volt ez is akciósan. Jó lett volna ha eleve csak ezt vesszük, bár ez a model akkor még nem volt.

2020. máj. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
41%
Mi az az all complete...? 😂😂
2020. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

13-as,

Nem elírtam én tényleg ennyit szánok rá.

Nem értem ez egyeseknek miért gond.🤷‍♀️

2020. máj. 15. 09:31
 18/44 anonim ***** válasza:
75%

Nem ertem, aki ennyi penzt tud raszanni,minek gyakorizik? Nem gond. Csak fura, ha tudod mennyit szansz ra, minek kerdezed h mennyit szanj ra? Vagy igy akarod simogatni az egod, hohy jaj de jo ,8x annyit koltok mimt az atlagember? :D


Ennyi erobel nekem 8x ennyim marad :D pedig boven van a szamlamon 3 millio megtakaritas...de nem ment el az eszem, es nem is fajditom a szegenyebbek szivez gyakorin.


Mar mosz latszik, bocsi, hogy divatbol szulsz ;)

2020. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindenki kap dolgokat, van például, aki semmit nem kap, mert nincs gyerekes az ismerősei között. Nem mindenkinek evidens, hogy a fél gyerekszobát összetarhálja ismerősöktől. De a 3-4 millió akkor is túlzás szerintem.
2020. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem számoltam pontosan, de olyan 2m lett a vége kb. De ebben benne van 2 lombik kezelés, ehhez az összes kivizsgálás, gyógyszer, szuri, onnan az összes terhesgondozás, genetikai vizsgálat, babacuccok duplán (ikrek). Babakocsit, légzésfigyelőt amúgy használtan vettük. Bútorok: hemnes komód + kapott egy pelenkázó feltétet, ikeás gardrób szekrény és 2 faktum kiságy. Dekor annyi, hogy a kezdőbetűjük ott van a kiságy fölött, meg kaptak pár polcot mesekönyvnek. Nagyon nem vagyok annak híve, hogy csicsás legyen a gyerekszoba, elvonja a figyelmet az alvásról.
2020. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!