Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek melyik kiságy...

Szerintetek melyik kiságy rácsvédőt éri meg megvásárolna, a fonott rácsvedőt vagy a sima felköthető rácsvédőt? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
A babaágyra szeretnék rácsvédőt venni, igazából nagyon tetszenek a fonottak, csak nem tudom hogy megéri e megvenni?

2020. jún. 22. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is nagyon tetszett,meg is vettem 15ezer forintért. És egyáltalán nem érte meg. Nem alszik a kiságyában...😂 De van egy fotónk mutatóba,hogy ilyen is volt.
2020. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is nagyon tetszik a fonott és nagyon gondolozom hogy mi legyen 😁😁
2020. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
A fiamnál a sima felköthetős volt (8 évvel ezelőtt még nem is hallottunk fonottról), most èn is fonottat veszek.
2020. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is a fonott tetszik :)
2020. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Felesleges és fulladásveszélyes. Egyik gyereknél sem használtunk ilyet, sosem szorult be semmilyen testrészük a rácsok közé.
2020. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyik se. Fonott es megkotos fulladasveszelyes. Egyedul az a jo, ami bemegy a matrac ala, pl ikeas. Vagy amit egyebkent kell a racsra tepozarazni.
2020. jún. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Amikor rájött (2-3 hónaposan), hogy milyen jó szórakozás, a felkötőset addig húzkodta amíg kinyúlt a szalag és egy idő után olyan csúnya lett, hogy le is vettem. Fonottat nem próbáltunk de már nem is kell semmilyen.
2020. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszojat!

Egy kicsit elbizonytalanodtam a vegyes tapasztalatok/tanácsok miatt😅

2020. jún. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!