Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Akinek van mózeskosara milyen...

Akinek van mózeskosara milyen helyzetben rakja bele a babát?

Figyelt kérdés
Ki mikor rakja mózeskosárba a babát? Most nem a babakocsinak a mózesére gondolok hanem ami pl.horgolt,fonott..érdemes meg venni úgy hogy kiságya is lesz a babának?

2020. febr. 17. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én feleslegesnek tartom, ha lesz külön kiságya is, illetve elég hamar ki is növik, pláne ha eleve nagyobbacska lesz mint mondjuk az átlag.
2020. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt Angliában nagy divat. Akkor használják amikor még kicsi és a szülőkkel alszik egy szobában. (azt hiszem az a lényege hogy a szűkös méh után nem olyan nagy váltás, mint az újszülötthoz képest hatalmas rácsos ágy) Nekem nem jött be, mert szerintem nem jár a levegő rendesen, mi bölcsőt vettünk az első időkre mert nem nagyon fernénk el a hálóban a normál rácsos ággyal és kicsit tovább is lesz jó(a mózeshez képest) Láttam olyat is, hogy a nappaliban volt egy mózes a nappali alvasokhoz.(amíg bele fér)

Igazában azt gondold végig, hogy az első időkben szeretnéd e hogy veletek aludjon egy szobában. Ha nem akkor tök fölösleges, ha igen, akkor is van a baba öböl, vagy bölcső opció ami kevesebb helyet foglal(már ha ez szempont egyáltalán) és tovább használható.

2020. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!