Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyire fontos a rácsvédő ?

Mennyire fontos a rácsvédő ?

Figyelt kérdés
Van itt aki nem rakott a kiságyba ?
2020. jún. 23. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vastag nagy párnásat tettem, csak egy vékonyat a rácsokra. Kb. mint egy lepedő. Párnásat nem tettem a kisbabáim mellé, nő a fulladásveszély általa.


Sokszor nekimentek az oldalfalaknak, de nem ébredtek fel rá, és semmi bajuk nem lett tőle. A rácsvédő amúgy nem a csattanástól védi őket, csak a karja-lába nem akad kint (amikor mosásban volt egyszer, a lányom lába kilógott a rácsok közül, na arra felébredt, hogy nem tudja visszahúzni).

2020. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk sosem volt. Nem is hiányzott 😊 szerintem az már díszítés kategória.
2020. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Semennyire se fontos. Sőt káros. Főleg nyáron. Az egyébként is rosszul cirkuláló levegőt lefogja, feldúsul miatta a co2 a kiságyban ill. növeli a hőmérsékletet.

Egyébként vettünk első gyereknél. Belefúrta a fejét, kidugta a lábát, kezét felette, alatta. Második gyerekkel elő se vettük.

Volt koppanás, igen. Ennyitől semmi bajuk.

2020. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Veszélyesnek tartom, egyik gyereknek sem vettünk. Sosem szorultak be a rácsok közé és nem is koppantak akkorát, amire flekeltek volna.
2020. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vettem, és nem szerettem. Ha éjszaka feküdtem és beakartam lesni a kiságyba nem tudtam mivel mindent kitakart, ezért elég gyorsan le lett szedve. Másodiknál már nem is használtuk. Az én gyerekeimnél nem volt lényeges, jó alvók és nem nagyon mocorogtak alvás közben.
2020. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs. A kisfiam mindent a fejere teker és mindenbe belefurja a fejet. Így is racuppan a racsra de legalább kap levegőt. Szoval fontosnak semmikepp sem fontos. Inkább dekor.
2020. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk van és szeretem. Így nem tudja beverni a fejét, plusz szereti nézegetni
2020. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó vagyok, az enyém nem fúrja bele a fejét éjszaka sem (szoktam nézni bébiőrrel).
2020. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk hasznos. Mindig beverte a fejét,nagyot koppant,felébredt. A lába beakadt. A rácsvédővel ezek megoldódtak. Nem fúrja bele a fejét, nem gabalyodik bele.
2020. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!