Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Miért kell a babaágyra rácsvédő?

Miért kell a babaágyra rácsvédő?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy öreg anyuka, 5 éves a fiam. De nem értem ezt az új divatot. Miért kell rácsvédő a rácsra? Nem tud nézelődni tőle a baba. Ha belefordul megfulladhat.

Nem is olyan nagyon régen még azt mondták semmit nem szabad a babaágyba tenni, még a párna is felesleges/ veszélyes.

Akkor most miért kell rácsvédő?


2018. szept. 27. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Èn nem vettem. Mégpedig azért nem,hogy akadàlytalanul àramolhasson a levegő. Sosem szorult be a lányom keze/làba. A feje sem nyomódott meg. A cumi párszor kiesett,de az oxigén fontosabb.
2018. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egyàltalán nem új dolog.


Az első babának mi akkor vettünk (csináltuk), mikor már sokadjára ébredt fel azért, mert beakadt a keze/lába a rácsba, a másodiknak már alapból beletettük, bár ő a kiságyat is csak 1,5 hónapig használta...

2018. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmi sem "kell"! Csak egy választható opció, a mi generációnk még simán felnőtt nélküle és senki nem izgult emiatt, mert akkor még nem volt elültetve a kismamák fejében hogy a kiságy rácsaitól is óvni kell a babát.
2018. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Én 8 hónapos korában vettem, mert alvás közben mindig beszorult a lába és erre felébredt.
2018. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es. Valóban ír jókat, de nem győzött meg. Nyilván el akarja adni a termékét, tehát csak előnyt ír.

De pl nálunk is kilógatta a lábát néha, sosem szorult be. Arra sem emlékszem, hogy beverte volna a fejét (legalábbis hogy sírjon miatta) Sosem cumizott, így erről nem tudok nyilatkozni.


De nézelődni mindenképpen szeretett, meg nem félhomályban volt nappal, hanem rendes világosban.

2018. szept. 27. 14:06
 7/9 A kérdező kommentje:

Viszont ha ez ekkora probléma, mármint hogy ennyire népszerű a rácsvédő, akkor miért rácsos babaágyat gyártanak még mindig?

Miért nem olyat, amibe nem szorul be a baba keze/lába, meg nem koppan a feje.

SZóval a babaágyat miért nem újítják?

Miért csak rácsosat gyártanak, ha az már nem jó?

2018. szept. 27. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Így többet kell költeni. Fogyasztói társadalomban élünk, a reklámok elmagyarázzák nekünk, hogy miért fontos a rengeteg haszontalan tárgy, amit megveszünk. Az anyaság tökéletes célpont. A világ összes pénze sem lenne elég arra, hogy mindent meg tudj venni a babádnak.🙂 Hogy nézne már ki, ha nem egy ilyen kiságyban készülnének a Faces fotók a te tökéletes családodról? 😃
2018. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem új divat, 12 éve is volt már!


Mi most vettünk, csak azzal nem számoltunk, hogy nem tudjuk rögzíteni, mert csak 1 oldal rácsos.


Én személy szerint nem tálalok semmi kivetni valót a használatában.

2019. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!