Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mikor kezdtétek el a baba...

Mikor kezdtétek el a baba szobát csinalgatni?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, a baba külön szobában lesz, ezt a szobát meg glettelni, festeni kell. Egyedi bútorokat és szobát szeretnék neki így sok mindennel van munkám, Pl bútorok festése stb. Szeretném szépen kidekoralni, kicsit már amolyan gyerek szobassa alakítani hogy később ne kelljen teljesen újra rendezni, ez alatt azt értem hogy szeretném ha már most lenne hely néhány könyvnek, játékoknak. Szeretnék a falra is különböző dolgokat dekoralni, néztem már egy csomó oldalt tudom az elképzeléseim, viszont ezek mind külföldi oldalak és van amire 1-2honapot is kell várni, de sok otletemhez szükségem van arra is hogy lássak már a szobában pár dolgot. Most meg kicsit korainak tartom, de félek fogy kifutok az időből, annyi mindent szeretnék, ez csak a baba szoba a többirol meg elképzelésem sincs, veszélyeztett terhes vagyok, így már most itthon vagyok és bevallom kicsit unatkozok is, jó lenne hasznosnak érezni magam, és annyi a tennivaló, hogy már most belevagnek.
2020. aug. 28. 23:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hat igazából akkor kezded, amikor kedvet érzel hozzá 🙂 en azért a nagy genetikai uh-t megvárnám.
2020. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönom a válaszokat, csináltattunk Harmony tesztet, abból már a nemét is biztosra tudjuk, az eredményt természetesen megvarjuk.

Ja és a férjem szerint egy újszülöttre az 5kgos pelenka kell, és simán ihat tejet is, úgyhogy azt hiszem a szobát és semmi mást sem biznek rá, mert csak a hajam tepnem 😄😅

2020. aug. 29. 19:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Reméljük nem lesz 5 kg 😂😂🙈
2020. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!