Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tőletek is megszokták kérdezni...

Tőletek is megszokták kérdezni,hogy van a baba a pocakban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tőlem mindennap megkérdezi a nagyszülőm,akivel élünk,hogy van a baba. Most erre mit mondjak? Nem született még meg,még olyan pici,hogy nem is mozog. Olyan fura nekem,hogy ilyet kérdeznek,mert nem látok a méhembe...nem tudom,hogy van én csak remélem,hogy jól. Titeket nem szokott ez idegesíteni? Engem rohadtul,hogy mindennap ez a kérdés fogad reggel és mit válaszoljak mindennap? jól? Ha meg született volna oké,hogy van nyűgösen stb,de így nekem érthetetlen a kérdés is maga.


12hetes kismama


2020. aug. 27. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Áktalábossàgban így érdeklődnek..rólatok.


Mindig elmondtam az utolsó UH-ot


Vagy

“Jól vagyunk”

2020. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de nálunk minden reggel ez megy ,kicsit már idegesít.
2020. aug. 27. 07:38
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Talán nem a nagyszülődhöz kéne szülni, és nem idegesítene.
2020. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kedvesek, hogy megkérdezik, várják a babát, majd később mondhatod, hogy rúgott, ilyesmi.
2020. aug. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
talán másodiknak nem kellene úgy ilyen állítást alkotni,hogy nem tudja mi a helyzet...Saját házban lakom a férjemmel..és magunkhoz vettük,mert a család többi része szó szerint kidobta..emberségből jeles vagy második...!Saját családtagom hagyjam az utcán?
2020. aug. 27. 08:15
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is kedvesség. Én el szoktam mondani ha sokat mocorog, meg az első rúgásról is beszámoltam, amit kívülről is lehetett érezni. Babásabb emberek szeretik hallani ezeket.
2020. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kell ezt is túl gondolni. Válaszolj hogy “jó”, aztán ennyi!
2020. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Érdekli, mit húzod fel magad rajta. Biztos eszébe jut mindig, hogy mikor ő volt terhes, milyen volt, kicsit most újra átéli. Lehetnél kicsit kedvesebb, ha már együtt éltek. Mutass neki könyvet, hogy ennyi hetes a baba, ekkora, ezt tudja, biztos érdekelni fogja.
2020. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Én megmondtam annak idején nagymamámnak, hogy stresszelnek az aggódó kérdései, és tegye fel őket másnak, ha lehet. Megértette, nem szekált többet. Nem akart ő rosszat, ahogy a te mamád sem, csak magamra vettem, és én is aggódni kezdtem, arra meg semmi szükségem nem volt.
2020. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Tolem is megkerdezi telefonon anyukam,illetve rokonok,akiket nem latok minden nap,es kicsit engem is idegesit,de mivel nem minden nap jon szembe a kerdes,letudom egy "szerintem jol" valasszal. De amugy tenyleg csak kedveskedni akarnak szerintem,viszont ha minden nap elojon nalatok,megertelek,hogy kicsit "idegesit". 😅
2020. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!