Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kombi kiságyba honnan vettetek...

Kombi kiságyba honnan vettetek matracot, amikor már ifjúsági ágyként használtátok? Milyen típust? Nem igazán találok ilyet ( 60x170 méretű)

Figyelt kérdés
Jelenleg még rácsosként használjuk, sima 60x120 habszivaccsal.

#matrac #kombi kiságy #ifjúsági kiságy
2020. szept. 16. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt az ágy, hogy a pelenkázóhoz tartozó szivacsot kellett a másik hosszabbításaként betenni
2020. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor erre ráébredtem, eladtuk az egészet a francba, és vettünk egy rendes 90x200-as ágyat O:)
2020. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Követem ha nem baj, mert lassan nalunk is aktuális lesz az ágy átalakítása. Jelenleg 70x120-as a fekfőfelülete, de mar kezdi kinőni, átalakítva 70x180. Sehol sem találok ilyen meretű matracot.
2020. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wonderwomen ***** válasza:

😱 szóval akkor nem éri meg megvenni ezt a típusú ágyat, mert nem lehet majd matracot venni bele az átalakításkor?

Bocs az offért, első babát várjuk és infókat gyűjtök.

2020. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nekem végülis megérte, mert jó stabil, 3 gyerek használta, és kibírta, hogy ugrál benne az óvodás, vagy anya bemászik megnyugtatni a dedet. :) De mikor hármaska kinőtte, és végre szétszedtük volna, na akkor valóban egyszerűbbnek tűnt venni helyette egy szabvány méretűt.
2020. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felpontoztam mindenkit. sejtettem, hogy ilyesmi válaszok fognak érkezni, ha már a google sem tudta. Találtam egy oldalt, ahol egyedi méretű habszivacsot lehet rendelni. Gumis lepedőt pedig varratok, mert gondolom az sincs ilyen méretben. De ha nagyon körülményes lesz eladom inkább én is 😔 Fene se gondolta, hogy szívás lesz a matrac vásárlás, amikor megvettük. Nem is vennék már kombi ágyat, ha újra kezdhetném.
2020. szept. 17. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam én is egy elég drága kombi ággyal. Átalakítás után 173x70-es matrac kellene bele. Én is azt fogom tenni, hogy egyedileg méretre vágatok szivacsot, lehet hozzá mosható huzatot is kérni.
2021. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!