Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van olyan legzesfigyelo amit...

Van olyan legzesfigyelo amit +3 eves gyereknel is lehet hasznalni nem babaagyban hanem ifjusagiban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nyugodt, hogy anelkul aludjon de kinotte a babaagyat. Nem huzhatom tovabb a cseret
2020. jan. 20. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nincs, hisz ilyen korban semmi nem indokolja már.

Nem bántás de lehet inkább neked kellene elmenned egy pszichológushoz miért félsz ennyire.

2020. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

A pelenkára csiptethetőt lehet gondolom bugyira is csiptetni.(Snuza hero)

De egy 3 évesnél miért akarsz ilyet használni?

2020. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen felesleges, főleg, h ha kimegy inni/pisilni/felkel reggel, folyamatosan riasztani fog.
2020. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen korban már valóban nem szükséges, 1 éves korig ajánlják.
2020. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Szóval 3 évesen még rácsos ágyban alszik, és ki sem tud mászni belőle? Vagy minden reggel riaszt, ha felébred? Bocsi, nem tudom elképzelni ezt a cuccot, csak kicsi babáknál. Mondjuk nekünk nem is volt, csak gyermekkórházban kellett használni, mikor sárgaság miatt bent voltunk. Ráadásul 2 éves se volt a nagyobbik, mikor szinte repült a kistesó ágyába és ki belőle. Neki akkor már rég nagyfiús ágya volt.

Ha bent alvós lesz az oviban, ugye sejted, hogy nem fogják felcsiptetni neki, és a matraccal sem fognak bohóckodni?

2020. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Kontrollmániás paramami vagy.

Előre sajnálom a gyerekedet, amikor majd mászókára akar mászni, ill. fel akarja fedezni a világot.

2020. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
3 évesnek? Már ovis! Szerinted az oviban hogy alszik? Ne légzésfigyelőt keress Neki, hanem magadnak egy pszichológust, aki segít rendbe tenni a félelmeidet, mert ezekkel a gyerekednek is ártasz!
2020. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Kislányunknak agytörzsi agyvérzése volt, légzésért felelős terület is sérült. Neki élete végéig ajánlják a légzésfigyelőt. Sima ágyrácsos ágykeretes ágyat kapott kiságy után, működik benne a 2 lapos légzésfigyelő. De egészséges gyereknél nem használnék már 3 évesen, testvérei alatt sincs 1 éves koruktól.
2020. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Orvosileg indokolt? Apnoés?
2020. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Racsokat levettuk a babaagyrol ugy volt benne a legzes figyelo.

Masik szobaban alszik egyedul igy riasztott minket ha felkelt. Biztonsagos volt ez a rendszer. Ha felebredt akkor mi is, mindig volt mellette valaki.

Para mami vagyok minden teren de mehet maszokara vagy simogathat kutyat, homokozhat nincs tiltva semmi sem. Csak az alvas ami aggaszt.

Nincs betegsege, csak egy biztonsagot adott nekem es az apjanak is.

Oviban nem alszik bent, ebed utan elhozza a nagymama.

2020. jan. 21. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!