Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hàny hetes terhesen kèszìtettè...

Hàny hetes terhesen kèszìtettètek elő a kisàgyat a babànak? Màrmint lepedő, ràgyvedő feltevèse. 36 hètben vagyok ès mèg àrvàn van a matrac letakarva.

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Mire varsz?
2020. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanígy vagyok, 36 hetesen és én is ki akartam írni ezt a kérdést:D de végül úgy döntöttünk hogy a következő héten, 37 hetesen össze állítunk mindent akkor leszek nyugodt. Max letakarjuk valamivel:)
2020. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem én olyan 36 hetes terhesen állítottam teljesen össze. Akkor húztam fel a lepedőt, tettem fel a rácsvédőket és raktam be a kis takarót meg a "nyunyókákat" 😂😂😂.
2020. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
36 hetesen csináltuk meg a szobát a babának (festés, berendezés, rácsvédő, lepedő stb.).
2020. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Kb 34-35. héten.
2020. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Amikor megszületett, apának volt 3 napja arra, hogy beágyazzon. Addig fóliás volt minden. Ráér...
2020. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

6 napos volt a baba mikor össze lett szerelve egyáltalán az ágya... Akkor tettem bele.

A második babának akkor pakoltam be amikor hazaértünk a kórházból, szerintem bőven elég ekkor, pár perc az egész

2020. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Az ágyneműt nem olyan nehéz felhúzni mikor hazajöttök, vagy akár apuka is megcsinálhatja, én nem szeretném 1 hónapja ott álló ágyba berakni, de te tudod. Hazahozod pelenkázni kell folyton, öltöztetni, fürdetni, stb., egy ágyat felhúzni semmiség lesz.
2020. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
36 hetesen készre ágyaztam és letakartam az egész agyat egy nagy lepedővel, hogy ne porosodjon. Igazaból addigra már kész voltam mindennel. Kisruhák, kórházas bőrönd ...stb. Én szerettem volna magam megcsinálni ezeket. Meg bennem van az is, hogy mivan, ha előbb jön. Nővéremnek mind a 3 gyereke koraszülött volt, úgyhogy jobbnak láttam időben elkészülni mindennel. 38 hkm
2020. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
A párom rakta össze amikor mi a kórházban voltunk. 36 hetesen rendeltem meg a kiságyat. Egy hétre rá szültem. Azt hittem még van időm bőven.
2020. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!