Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol lehetne még enni inni a...

Hol lehetne még enni inni a plázákban a próbafülkéken kívül ?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 20:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%
A vécében.
2020. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
jo hat de az gusztustalan foleg hogy a gyerekeket akarom etetni iratni ma a westendben a bizti or rank szolt hogy nem ehet ihat a gyerek igy kenytelen voltam bemenni vele egy probafulkebe ahol nyugodtan evett ivott a h&m Ben.De azert csak jo lenne valami normalis megoldas
2020. nov. 25. 20:15
 3/39 A kérdező kommentje:
A privikre ITT válaszolok a gyerek cukorbeteg tobbek kozott ennie kell 3 óránként és vesebeteg is ezert járunkfel pestre kezelesre es elotteutana plazakban vagyunk a vonatig.
2020. nov. 25. 20:27
 4/39 anonim ***** válasza:
55%
Normális megoldás? A Westend legalsó szintjét félig elfoglalja az étkező rész... vagy mégis mi a francot szeretnél, terítsenek meg neked a H&M közepén? Beszarás.
2020. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
48%

A h&m próbafülkében is tilos enni amúgy.


Minden nagyobb plázában van étkezős rész, ott nyugodtan le lehet ülni megetetni a gyereket.

2020. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem lehet onnan küldtek el hogy a plazaban tilos az eves es ivas. A szekek asztalok be vannak szedve mi egy padra ultunk le enni es akkor jott ida az or
2020. nov. 25. 20:37
 7/39 anonim ***** válasza:
87%

Akkor ez biztos összefügg a vírus helyezettel, én március óta nem voltam semmilyen plázában. De logikus, hogy betiltották az evést, ivást.

Nem tudsz mit csinálni, amúgy pelenkázó is van, erre is jó.

2020. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
20%
Hát de egy ilyen beteg gyerekkel meg pláne nem kéne plázaba menni, meg maszk nélkül lennie. Kocsival kell járni.
2020. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%

Én is ma voltam hónapok óta először plázában. Több órát kellett várnom amíg elindulok a következő programmra. Általában mindig beultem vhova enni vagy inni de most csak elvitel van, tök fura volt, hogy el vannak barikádozva az éttermek meg minden :/ ha még jó idő lenne akkor még okes, hogy elviszi de így hidegben... Én is gondolkodtam, hogy veszek vmit és leulok vhol megenni de ezek után lehet rám szóltak volna. Nem is voltak sokan a plázában.


Mást nem tudok javasolni, max útközben pár falatot enni, amíg mentek valamerre.

2020. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%

Mondtad a biztonsági őrnek, hogy cukros a gyereked és muszáj ennie?

Ha így is nemet mond, kérdezd meg, hogy akkor hol tud enni pár falatot, hogy ne legyen rosszul.

Szerintem ha szépen elmondod, hogy vizsgálatról jöttök és (gondolom) a plázában vettetek ennivalót, mert muszáj ennie, akkor segítőkész lesz.

Legyél vele kedves és kérj tőle segítséget. Akkor az emberek nagy része segít.

2020. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!