Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kameras bebior es legzesfigyelo?

Kameras bebior es legzesfigyelo?

Figyelt kérdés
Ajanlanatok, kinek mi valt be, illetve hol lehet kapni es mennyibe kerul. Annyi fele van mindenfele aron, nem tudom honnan induljak.
2021. jan. 9. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi brendonban vettunk angelcare, draga volt, asszem 70e, nem tudom most mennyi. Én egyebkent ha most lennek terhes, nem vennem meg ezt ennyiert. Egy legzesfigyelot kulon, es egy 360 fokban forgó kamerat akar mar veszel 20ezerert, telefonról nezheted stb.

De egyebkent nekunk bevalt az angelcare csak lehetett volna sokkal olcsobban is.

2021. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk valami no name van...Video Baby Monitor. Arra tökéletesen elég, hogy lássam a gyereket ha pl a konyhában vagyok. Éjszaka is nagyon jó. Elég hangos is. Ha 2-es hangerőn van akkor is felébredek éjszaka simán. A monitorja nem túl nagy, az annyira nem tetszik benne, de arra, amire kell teljesen jó. Ajándékba kaptuk, de kb 20.000-25.000 Ft között lehetett az ára.
2021. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi! En is azon gondolkozom, hogy kulon kell osszevalogatnom,mert egyben ezek minimum 80ezer korul vannak....
2021. jan. 9. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp külön ! Mi ugyan Angliában élünk itt jóval nagyobb a választék , motorolat vettünk, szerencsénk volt , féláron volt pont.
2021. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mappy a kamerás őrünk kb. 25.000 volt, tökéletesen működik. A légzésfigyelőnk Angelcare, ismerőstől vettem 10.000 forintért.
2021. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ezt vettük: [link]
2021. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!